До 20 літрів призового пального на кожній АЗС — щодня!

Від сьогодні, 11 лютого, у мережі АЗС Shell розпочинається акція «Зірви чекпот!», і тепер щодня на кожній АЗС розігруватимуться до 20 літрів пального.

Після завершення акції серед усіх учасників буде розіграно 5 суперпризів по 500 літрів пального. Загалом серед клієнтів мережі буде розіграно 72 250 літрів пального. Акція триватиме до 27 березня на 153 заправках мережі.

Для участі в акції потрібно заправитись на 25 літрів або більше, пред’явити активовану картку клубу Shell SMART або Premium SMART та зберегти чек. Активувати свою SMART-картку можна трьома способами: 1) відправити SMS на короткий номер 2882 (формат повідомлення «номер картки лояльності пробіл адреса електронної пошти»); 2) подзвонити на номер гарячої лінії 0800500423; 3) самостійно зареєструвати свою картку лояльності на сайті www.shellsmart.com.ua

Переможці акції обиратимуться випадково. Про виграш їх сповіщатиме колл-центр мережі АЗС Shell. Отримати призове пальне можна на будь-якій зручній для клієнта заправці, при цьому обов’язково потрібно мати при собі чек. Отримати суперприз – 500 л пального – можна у одному з 12 центрів безготівкових продажів мережі АЗС Shell.