Кларксон не винен: культове автомобільне телешоу знято з ефіру

0
997
Jeremy Clarkson
-->

Популярну телепередачу Top Gear закрито – британська корпорація BBC повідомила, що автошоу “не повернеться у найближчому майбутньому”.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Про це повідомляє видання Deadline. Рішення стосується саме британської версії шоу й не торкнеться інших. “Ми домовилися з BBC Content, що, з огляду на виняткові обставини, в доступному для огляду майбутньому ми призупинимо виробництво шоу Top Gear”, — йдеться в заяві BBC.

Top Gear

Виробництво 34-го сезону зупинили у 2022 році, коли ведучий Фредді Флінтофф потрапив в аварію на зйомках передачі. Після цього у BBC провели незалежну експертизу щодо дотримання техніки безпеки, результати якої не оприлюднили. Тим не менш, Флінтофф уклав мирову угоду з BBC, згідно з якою отримає компенсацію на суму у £9 млн (близько 400 млн грн).

Автомобільне телешоу Top Gear виходило на BBC з 1977 року, у двохтисячних протягом більше ніж 10 років беззмінними ведучими шоу були Джеремі Кларксон, Річард Хаммонд і Джеймс Мей – саме у ті часи автошоу й стало культовим.

The Grand Tour

Але у 2015-му BBC звільнила Кларксона через гучний конфлікт із продюсерами. Хаммонд і Мей покинули телепередачу слідом за колегою. Вони заснували нове автомобільне шоу для Amazon Prime Video – The Grand Tour. У 2023 році йде вже п’ятий сезон.

Skoda погрожує зняти з виробництва 3 моделі та закрити завод у Європі

Через росіян: Молдову залишили без Мерседесів

Коли ремонт авто дорожче самого авто: реальний випадок

Додати коментар