Майже діамантове: Кім Кардашьян зненацька отримала дивовижне авто

0
469
Кім Кардашьян Crystal Car Swarovski
-->

Знаменита телевізійна зірка, учасниця реаліті-шоу та акторка Кім Кардашьян отримала блискучий (у всіх сенсах) автомобіль Crystal Car від Swarovski.

Зірці реаліті-шоу, бізнеследі та ікона моди Кім Кардашьян вже звикла підбирати автомобілі до свого одягу чи певного стилю. Вона це робила незліченну кількість разів. З найбільш пам’ятних випадків нагадаємо неоново-зелений Mercedes-Benz G500 4×4 Squared, тому що її улюблена перука на той час була такого ж відтінку, або коли вона загорнула Lamborghini Urus у тканину букле її лінії спідньої білизни Skims – як всередині, так і зовні.

Кім Кардашьян Crystal Car Swarovski

Поява Кім Кардашьян на презентації у флагманському магазині Swarovski на П’ятій авеню в Манхеттені (Нью-Йорк), стала ще однією особливою подією. Її бренд Skims у партнерстві з австрійською ювелірною фірмою створив нову лінію одягу преміумкласу та спідньої білизни, усипаної безліччю кристалів, що має стати “святом сильних, незалежних жінок”.

Кім Кардашьян Crystal Car Swarovski

З такої нагоди бренд Swarovski створив для неї дивовижний автомобіль. Автомобіль являє собою стандартне нью-йоркське таксі, оброблене хромом і прикрашене кристалами, які збігалися з тими, що були на топі та спідниці з ланцюжком Кім.

Кім Кардашьян Crystal Car Swarovski

Весь кузов автомобіля був вкритий кристалами, але “дорогоцінні” камені також виблискували на колесах і на новій емблемі “S”, яка замінила емблему Lincoln на решітці радіатора. Була також додана косметична табличка “Kim K”, а традиційний верхній знак таксі замінено на нестандартний. Найкращою частиною спеціального атракціону було те, як ця автівка виблискувала, коли спрацьовували спалахи фотографів.

Кім Кардашьян Crystal Car Swarovski

Як розповіла Кім на своїх сторінках у соціальних мережах, компанія Swarovski фактично замовила три різні автомобілі – один для себе та дві для своїх друзів. Але її автівка – найкраща.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

За 9500 євро: як народний автомобіль став Роллс-Ройсом

Не для Британії: навіщо випускався рідкісний Запорожець із правим кермом

Взагалі без коліс: винайдено дивовижний велосипед

Додати коментар