Власники автомобілів Porsche в країні-агресорі останніми днями масово скаржиться на несправності, що перетворюють преміальні автівки на “цеглу”.
НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ
Як повідомляє видання Deutsche Welle, повідомлення про збої в роботі штатної сигналізації спочатку з’явилися у соцмережах, а згодом наявність проблеми підтвердили дилери, які продовжують продавати та обслуговувати Porsche – попри те, що німецький автовиробник згорнув свою діяльність у росії.
“Проблеми виникають за всіма моделями – будь-який автомобіль Porsche може бути заблокований”, – заявила директор з сервісу дилера “Рольф”, що продає та обслуговує Porsche, Юлія Трушкова. За її словами, через втрату зв’язку зі супутниковою мережею бортовий комп’ютер починає вважати, що машину намагаються викрасти або що вона вже викрадена.

На думку Трушкової, “є ймовірність, що це було зроблено свідомо”. Втім, можливе й інше пояснення: у росії регулярно фіксуються збої навігаційних сервісів – через роботу систем радіоелектронної боротьби (РЕБ).
Пресслужба Porsche у Німеччині повідомила, що не знала про проблему, але пообіцяла надати коментар пізніше. Як і інші німецькі автовиробники, Porsche призупинив діяльність у рф через повномасштабне вторгнення Україну. Однак у країну продовжують завозити автомобілі Porsche за схемою “паралельного імпорту” – в обхід європейських санкцій.
Росіяни “наїлися” китайських авто: чекають на повернення європейських машин?
Неочікувано: екс-керівник Stellantis прогнозує розпад мегаконцерну









