СК «Експрес Страхування» відкрила представництво у Кропивницькому

0
138
Автострахування
-->

СК «Експрес Страхування» відкрила представництво у Кропивницькому. Новий офіс, розташований за адресою Пашутинська, 31, розпочав свою роботу 9 жовтня 2023 року. Клієнтам пропонується широкий спектр страхових продуктів і послуг, що входять до портфеля компанії.

СК «Експрес Страхування» успішно працює на ринку України з 2008 року і спеціалізується у сфері автострахування. Завдяки партнерським зв’язкам з найбільшою в Україні мережею офіційних СТО, компанія забезпечує першокласне страхове обслуговування кожного клієнта-автовласника.

За 15 років роботи СК «Експрес Страхування» створила унікальний для українського ринку сервіс: персональне супроводження клієнта від моменту укладання договору страхування до оперативної виплати відшкодування та забезпечення якісного ремонту автомобіля на офіційному СТО на всій території України. Ноу-хау компанії – закріплення за кожним клієнтом персонального аварійного комісара, який веде його справу від звернення у кол-центр після настання страхової події до повного відновлення авто.

«Сьогодні, в умовах повномасштабного вторгнення країни-агресора, наш бізнес проходить дуже важливий етап розвитку. Всі ми намагаємось робити те, що маємо і вміємо – з максимальною віддачею. Сподіваюсь, нам вдалося вивести роль страховика на новий рівень – зробити його особистим «адвокатом», який не просто консультує клієнта, а й забезпечує йому психологічну підтримку у стресовій ситуації. Для нас страхова виплата – не «програш у війні з клієнтом», а зобов’язання, яке ми оперативно і з готовністю виконуємо, маючи для цього всі необхідні ресурси й налагоджені процеси. Впевнена, що саме завдяки унікальному відношенню до клієнтів, наша компанія вирізняється поміж інших», – каже Тетяна Щучьєва, директор СК «Експрес Страхування».

НАШ ЕКСПЕРТНа сьогодні клієнтська база СК «Експрес Страхування» складає більш ніж 50 тисяч договорів та зросла майже вдвічі порівняно з 2022 роком, а її штат налічує 175 висококваліфікованих спеціалістів. Компанія вже має мережу з більш ніж 50 представництв у всіх регіонах України, а у 2023 році розпочала процес розширення географії своєї присутності на ринку шляхом відкриття концептуально нових офісів у різних містах України.

Відкриття нових представництв є ключовою частиною стратегії розвитку СК “Експрес Страхування”. Це важливий крок для задоволення потреб клієнтів, які, попри цифровізацію суспільства, бажають отримати якісний і персональний сервіс з «людським» обличчям. Першим новим представництвом, відкритим у 2023 році, став офіс у Кропивницькому.

«Ми прагнемо бути якомога ближче до своїх клієнтів і саме тому, попри невпинний розвиток онлайн-продажів, відкриваємо нові «фізичні» офіси, куди людина може прийти та особисто з’ясувати всі питання, які у неї виникають. Відкриття представництв з новим підходом до надання страхових послуг в різних містах України – це свідоцтво нашої віри в Перемогу і наша свідома інвестиція в майбутнє і в розвиток нашої Батьківщини»,- додає Тетяна Щучьєва.

За даними рейтингу Insurance TOP впливово на ринку України професійного журналу Forinsurer СК «Експрес Страхування» понад 6 років поспіль входить у ТОП-10 кращих страхових компаній України з КАСКО. Згідно з даними «Народного рейтингу страхових компаній України», який проводить видання Finance.ua, СК «Експрес Страхування» у 2023 році посіла 1-ше місце за рівнем обслуговування клієнтів.

СК «Експрес Страхування» також понад 4 роки поспіль отримує найвищі оцінки з ОСЦПВ (Автоцивілки) в рейтингу МТСБУ (Моторно-транспортного бюро України) за кожним із трьох ключових показників рейтингу: загальної оцінки діяльності, якості врегулювання збитків та рівня скарг від потерпілих і страхувальників.

Довідково
ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні.

Сайт: https://express-insurance.com.ua/

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як краще оформити Європротокол: з паперами або без?

Виплати по автоцивілці: як захистити власні інтереси

ДТП за кордоном: як діяти, щоб найвигідніше владнати ситуацію

Додати коментар