На віджатому заводі Nissan випускатимуть Лади. Але є нюанс

0
3018
Lada X-Cross 5
-->

Паркетник Lada X-Cross 5 є перелицьованим китайським кросовером FAW Bestune T77, до того ж застарілої версії. Від нього російська “новинка” відрізняється лише емблемою – її, ймовірно, виготовлятимуть також китайці.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Нагадаємо, що на початку лютого 2023 року колишній завод Nissan у Петербурзі повністю перейшов у володіння АвтоВАЗу. За частку у 99% підприємства російський автовиробник заплатив €1. І ось у російській пресі з’явилися фотографії першого “продукту”.

Lada X-Cross 5Це кросовер, на ім’я Lada X-Cross 5 – перелицьований китайський FAW Bestune T77, який відрізняється від нього лише логотипами. Тобто за тим же принципом, за яким із JAC X4 виробляють Москвич 3. Давно вже на часі включити термін “бедж-інжиніринг” до словника російської мови. Або як там воно буде китайською.

FAW Bestune T77
Той самий FAW Bestune T77

Продемонстрований екземпляр автівки прибув прямісінько із Піднебесної, тому що великовузлове складання китайської Лади опанують лише за кілька місяців. На це вказує фірмовий логотип Bestune, що зберігся на кермі у салоні. Зрозуміло, що технічна частина також залишиться без змін. Оригінальний автомобіль оснащено 1,5-літровим турбодвигуном потужністю 160 к.с. В парі з ним може працювати 6-ступенева “механіка” або 7-ступеневий “робот”.

Lada X-Cross 5Цікаво, що у Китаї FAW Bestune T77, який випускається з 2018 року, вже встиг оновитися – але Lada X-Cross 5 зроблено на базі застарілої версії.

Не виправдав сподівань: росіяни відмовляються купувати новий Москвич

За жодні гроші: у Великій Британії 4 місяці не можуть продати останню Ниву

Яка халепа: російський “Москвич” відкликає всі продані автомобілі

Додати коментар