Як українці відповіли Ілону Маску: краще будь-яких слів

0
2134
Tesla Mask Kyiv
-->

На Михайлівській площі у центрі Києва з’явилася незвичайна інсталяція – у відповідь на “мирний план” американського підприємця та мільярдера Ілона Маска.

Про це повідомляє “Українська правда”. У Києві на Михайлівській площі Києва невідомий громадянин зробив інсталяцію з автомобіля Tesla у відповідь на скандальні публікації Ілона Маска у Twitter – автомобіль Tesla з відтятим колесом з написом “Крим” встановлено серед розбитої військової техніки рф.

Так званий “мирний” план Ілона Маска, який передбачає фактичну здачу агресору частини території України, викликав запеклу дискусію серед українців. Одні стверджували, що найбагатша людина у світі продалася росії, інші – що американський бізнесмен затіяв цей хайп аби відвернути увагу від падіння курсу акцій Tesla.

Tesla Mask Kyiv
Фото: Анна Філь/DW

Часи нині буремні, все в чорно-білих тонах бачимо. У жодному разі не погоджуючись із цими скандальними твітами, зазначу, що весною 2022 року Маск передав Україні 3670 терміналів Starlink (ще 1330 поставило американське урядове агентство USAID). Тож надав велику допомогу українському народу у війні з агресором в найважчий для країни час.

Starlink
Ілон Маск передав українській розвідці термінали Starlink, які необхідні для проведення спеціальних місій

Слова забуваються – справи залишаються

Вбивця дронів: Toyota Land Cruiser перетворили на 6-колісний броньовик

Власники електрокарів Tesla оголошують голодування. Жаліються Ілону Маску

Робітники АвтоВАЗу поскаржилися путіну на диверсію Renault

Додати коментар