Долучаємось: створено онлайн-гру для збору коштів на гуманітарну допомогу українцям

0
254
Паляниця
-->

Міжнародний благодійний фонд “Паляниця” створив інтерактивну онлайн-гру для залучення коштів на гуманітарну допомогу українцям, що страждають від воєнних дій.

Онлайн-гру створила залучена команда волонтерів, які один з одним до цього не були знайомі. Команда називає її Musk vs Putin. Художники, програмісти та інші фахівці з різних куточків України загорілися ідеєю максимально поширити інформацію про воєнні дії в Україні, залучивши й такий формат. Це браузерна гра, де в кінці з’являється запрошення взяти участь у роботі фонду за допомогою свого посильного донату.

Musk vs putinВ гру можна зіграти за посиланням: https://musk-putin.com/

На цей момент гру вже зіграло декілька тисяч людей та задонатили понад 10 тисяч доларів у звичайній валюті та криптовалюті.

ПаляницяФонд “Паляниця» заснований підприємцями та топ-менеджерами різних українських компаній після початку війни. Фонд займається гуманітарною допомогою біженцям та пораненим, надаючи притулок, доставляючи їжу у гарячі точки та необхідні медикаменти лікарням. С фондом активно співпрацює команда Mitsubishi Motors, допомагаючи фінансово та особисто на волонтерських засадах.

Допомогти можна на сайті в один клац: https://palianytsia.com.ua/ua/donate

Гроші для ЗСУ: продано суперкар Lamborghini Murcielago з дизайном від Versace

Що буде з пальним на українських заправках: забудьте про автогаз і 92-й бензин

ТОП-7 найдорожчої російської техніки, знищеної в Україні

Додати коментар