Кінець Renault Arkana та “індивідуальне обговорення” – як працює Renault в Україні під час війни

0
1325
дилерский центр renault
-->

Найбільший французький автовиробник відповідає на важливіші питання українських клієнтів.

Вторгнення російських агресорів в Україну призвело до масштабних змін, у тому числі у роботі автовиробників. На прикладі компанії Renault ми бачимо, що багато питань вирішується тепер індивідуально.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

На даний час продажі нових авто відбуваються в рамках наявних ресурсів. Через початок війни в Україні, багато замовлень на виробництво автомобілів було скасовано, проте кожен випадок – індивідуальний, тому звертайтеся за подробицями до дилера, у якого оформляли замовлення, або на службу підтримки за телефоном 0 800 500 351. Графік роботи та контакти працюючих дилерських центрів Renault регулярно оновлюються – їх можна знайти на сайті https://bit.ly/3utrovW. На жаль замовлення нових автомобілів поки що неможливе, але компанія працює над відновленням постачання автомобілів.

Renault ArkanaУсі моделі Renault, які продаються в Україні, постачаються із європейських заводів та заводів Туреччини, Марокко, Кореї. Виключення становила модель Renault Arkana, яка збиралася на заводі ЗАЗ з комплектуючих, імпортованих з росії. Наразі цю співпрацю зупинено.

Крім того, наявний парк автомобілів марки потребує обслуговування і ремонту. СТО працюють в залежності від регіону, графік роботи та контакти можна знайти за посиланням, або зателефонувавши на Службу підтримки. ТО проводиться за попереднім записом. Більшість запасних частин для виконання технічного обслуговування авто Renault є на складах дилерів, що працюють, а також налагоджене їх постачання з Європи.

СТО renaultНе менш важливо ті, що питання гарантії теж розглядаються індивідуально. Кожен гарантійний випадок розглядається окремо на присутність зв’язку поломки з виконанням планового технічного обслуговування, тож кожне рішення приймається залежно від висновків такого розгляду. На час війни відсутність можливості пройти планове ТО вчасно буде враховано.

Нарешті, що робити власникам автомобілів Renault, які через бойові дії були змушені виїхати за межі України? Згідно з існуючою процедури Renault всі гарантійні автомобілі, які тимчасово знаходяться в країнах ЄС мають право на гарантійне обслуговування у будь-якій країні Євросоюзу.

45 000 співробітників: Renault позбавляється АвтоВАЗу

Новий пікап Renault Oroch розсекречено до прем’єри

Яку знижку можуть отримати українці на європейських СТО

Додати коментар