Багато мішків картоплі: названо ТОП-5 найкращих автомобілів з великим багажником

1
627
Car Luggage
-->

Купуючи автомобіль, люди враховують багато чинників, наприклад економію палива, потужність та безпеку. Ще один фактор, на який звертають увагу тисяч родин – наскільки просторий автомобіль та його багажне відділення.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Видання Express оприлюднило п’ятірку автівок, які крім інших переваг мають також місткий багажник. Великий автомобіль може мати чудовий двигун і п’ятизірковий рейтинг безпеки, але якщо у багажник не вміщається всі необхідні речі, його можна взагалі виключити. Особливо це актуально для сімейних авто.

Land Rover Discovery

Land Rover Discovery luggage

З використанням середнього ряду сидінь Discovery пропонує 922 літри багажного простору, чого має бути більш ніж достатньо для великої родини. Але якщо в салоні складені усі сидіння, то його об’єм зростає до 1997 літрів! Пласкі борти дозволяють зручно розмістити різні типи багажу – від стандартного сімейного набору продуктів на тиждень до спортивного спорядження.

Skoda Kodiaq

Skoda Kodiaq luggage

Однак Land Rover не єдиний автомобіль, хто має величезний багажник. Кросовер Skoda Kodiaq має конкурентоспроможні 835 літрів з піднятими сидіннями, але перемагає Discovery, коли сидіння складені – 2035 літрів! До того ж чеський кросовер відрізняється від конкурентів значно нижчою ціною.

Універсал Ford Mondeo

Ford Mondeo Estate baggage

Ford Mondeo Estate, виготовлений між 2016 і 2022 роками, має 755 літрів з піднятими сидіннями та 1630 літрів, коли вони складені. Все це плюс інші непогані характеристики, притаманні моделі, можна придбати за досить пристойні гроші.

Mercedes Benz E-Class Estate

Mercedes Benz E-Class Estate baggage

Якщо вам не подобається Ford, але універсал все одно потрібен, можливо, вам варто вибрати Mercedes Benz E-Class Estate. Він має 640 літрів з піднятими сидіннями, з опущеними сидіннями цей об’єм збільшується до 1820 літрів – майже на 200 більше, ніж в універсалу Мондео.

Citroen Grand C4 SpaceTourer

Grand Citroen C4 Spacetourer luggage

Компактвени та гарячі хетчбеки – ще два типи автомобілів, які можуть вмістити великі вантажі. Наприклад, Citroen Grand C4. Цей французький автомобіль має 632 літри з піднятими сидіннями, але зі складеними – вже 2181 літр. Майже так само, як Skoda Kodiaq, він конкурує зі старими MPV 1990-х років, які славилися простором багажника.

Названо ТОП-10 автомобілів, які найбільше розчарували своїх власників

Вже не Toyota: названо найпопулярніший автомобіль у світі

Експерти визначили ТОП-10 найгірших автомобілів 2023 року

1 КОМЕНТАР

Додати коментар