Bugatti представив годинник з власним двигуном V16: ціна вражає

0
289
Bugatti Tourbillon
-->

Годинник Bugatti з елементами дизайну гіперкара Tourbillon, який випустять у кількості 150 екземплярів, оснащений 16-циліндровим міні-двигуном.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як повідомляє сайт CarScoops, годинник Bugatti Tourbillon створено у співпраці з компанією Jacob & Co. Новинка “переосмислює досягнення, складність і зовнішній вигляд останнього гіперспортивного автомобіля Bugatti”. Годинник має чорний титановий корпус, а також сапфіровий блок двигуна з 16 титановими поршнями.

Bugatti Tourbillon

Годинник має 557 компонентів, а також 30-секундний турбійон із подвійним темпом. До них приєднується подвійний запас ходу, заводна головка, яка імітує ручки керування автомобіля, і допоміжні циферблати, які створені для повторення панелі приладів і тахометра гіперкара.

Bugatti Tourbillon

Розробники кажуть, що десять елементів дизайну намальовані безпосередньо з автомобіля. Крім того, “форма корпусу така ж, як в автомобіля Bugatti, з передньою решіткою, оточеною двома бічними отворами радіатора. На боках корпусу видно два великі сапфірові отвори, за формою та тоновані, як бічні вікна автомобіля”.

Тираж годинника Bugatti Tourbillon, який створювався протягом 18 місяців, обмежено 150 одиницями. Ціна майже як у справжнього гіперкара – 340 000 доларів США.

Мажорні євробляхи: Bugatti продаватиме уживані гіперкари

Оце так бюджетник! Погляньте на Duster ціною у 60 тисяч євро

Кім покатав путина на контрабандному Мерседесі. Та ще й старому

Додати коментар