Чекаємо на вантажівку: Toyota готує пікап на базі Corolla

0
397
Toyota Corolla pickup
-->

Компактний автомобіль C-класу Toyota Corolla вже встиг перетворитися на кросовер, на черзі – пікап.

Як повідомляє сайт Motor1 з посиланням на видання Automotive News, над пікапом на базі Corolla триває робота, але остаточне рішення ще не прийнято.

Toyota Corolla pickup
Візуалізація Toyota Corolla Cross Pickup від KDesign.

Нагадаємо, що у червні 2020 року Toyota представила популярну міську модель у вигляді паркетника Corolla Cross. Невеличка вантажівка, яка в модельному ряду зайняла місце нижче Hilux, дозволила б Toyota конкурувати з Ford Maverick та Hyundai Santa Cruz.

toyota-corolla-crossАле навіть якщо компактний пікап отримає “зелене світло”, він навряд надійде у продаж раніше 2027 року. Тобто базуватиметься на основі Toyota Corolla вже нового покоління. Збірку пікапа, ймовірно, налагодять на заводі в Міссісіпі, де збирається стандартна Corolla.

Toyota truck imv0Це не єдиний дешевший пікап Toyota на горизонті. Наприкінці минулого року японський автомобільний гігант показав прототип легкого комерційного автомобіля IMV 0, який надійде в продаж приблизно у 2024 році. Вантажівка з однорядною кабіною має дизайнерські риси концепту Compact Cruiser EV. Невже її зроблять на основі Крузера?!

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Toyota Corolla Cross краща за RAV4? Розказуємо та показуємо

Ще потужніша і авангардніша: дебютувала абсолютно нова Toyota C-HR

Названо найпопулярніший автомобіль у світі – і це вже не Toyota

Додати коментар