Чекаємо в Україні: Ford випустив військовий пікап на базі Ranger

0
466
Tactical Vehicle Ford Ranger
-->

Легкий тактичний автомобіль FG-P, побудований на базі 1-тонного пікапа Ford Ranger, призначений для оборони та безпеки.

Як повідомляється на сайті Ford Global Fleet Sales, автомобіль для армії додатково оснастили електромотором, який у режимі маскування працює нечутно та залишає менший тепловий слід.

Tactical Vehicle Ford RangerВід стандартного пікапа спецверсія відрізняється матричними світлодіодними фарами C-clamp, решіткою радіатора, бамперам зі сталевими накладками та захисними дугами, а також багажником на даху та лебідкою. Великі колеса пікапа взуті у позашляхові шини. Вантажний відсік включає формовану пластикову підкладку, інтегровану підніжку, ширше ліжко, зональне освітлення на 360 градусів, систему керування вантажем, кріплення для вантажу тощо.

Tactical Vehicle Ford RangerFG-P запропоновано з дизельними двигунами Single-Turbo та Bi-Turbo 2.0 та бензиновим мотором EcoBoost об’ємом 2,3 л. Також є новий 3,0-літровий турбодизель V6 потужністю 250 к.с. (600 Нм). Залежно від моделі доступна або шестиступенева автоматична коробка передач, або ефективна 10-ступенева автоматична коробка передач SelectShift від Ford. Цікаво, що модернізовані двигуни можуть працювати на всіх сортах дизельного пального і навіть на реактивному паливі.

Tactical Vehicle Ford RangerКоли оператор вмикає режим маскування “Black Out”, дається вказівка всім інтелектуальним модулям вимкнути свої джерела світла або перейти в режим сну. Усі пасивні системи також вимкнено, щоб запобігти будь-якому освітленню. Джерела звуку, такі як гудок і попереджувальні звукові сигнали, також вимикаються. Ця система призначена для стаціонарного спостереження або активного спостереження.

Tactical Vehicle Ford RangerУ багатьох місіях важливо не бути поміченим. Тому FG-P оснащений електродвигуном на задній трансмісії та батареєю – можна активувати безшумний режим і двигун вимкнеться. Електромотор розганяє автомобіль на швидкості до 20 км/год. Запас ходу залежить від місткості батареї та становить від 2 до 30 км. Система блокування запобігає випадковому запуску двигуна.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

303 тонни та 192 колеса: як в Україну везли гігантський трансформатор

Більше не потрібен: Ford припиняє випуск популярного автомобіля

Найдешевший Ford у Європі: представлено новий Tourneo Courier

Додати коментар