Джеремі Кларксон розкрив причини закриття автошоу Grand Tour

0
445
Jeremy Clarkson
-->

Наприкінці минулого року ведучий The Grand Tour Джеремі Кларксон оголосив про те, що нових епізодів шоу більше не буде, що по суті ознаменувало його завершення.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Про причини закриття популярного автошоу Кларксон розповів в інтерв’ю виданню Times. Джеремі каже, що він занадто “непридатний, товстий і старий”, щоб продовжувати знімання The Grand Tour. За словами шоумена, місії The Grand Tour є “надзвичайно виснажливими”: “Коли ви сильно втомилися, то йдете відпочивати у готель. Але у пустелі Сахара немає готелів”.

Jeremy Clarkson

“Я керував автомобілями вище, ніж будь-хто інший, і північніше, ніж будь-хто інший”. Ми зробили все, що тільки можна зробити з автомобілем”, – додав Кларксон. Крім вимогливого характеру роботи, Джеремі відчував, що шоу втрачає свою привабливість.

“Джеймс Мей вважає, що ніколи не було більш цікавих часів – коли ми подорожували. Ймовірно, він має рацію, але я не думаю, що це дуже цікаве телебачення. Електромобіль нічим не відрізняється від морозильної камери чи мікрохвильової печі. Немає гламуру чи хвилювання. Думаю, що це більше підходить для преси”, – підсумовує Кларксон.

Крім того, у глядачів є інші можливості подивитися на нього. Зараз Кларксон веде британську версію “Хто хоче стати мільйонером?”. Окрім знімання шоу, він також керує фермою та пивоварнею, а ще пише у Times три колонки на тиждень.

Кларксон на вихід? Чому Grand Tour став Grand Finale

Українські військові переробили BMW 3-серії у РСЗВ Град (відео)

Ілон Маск напружився: в росії створили електрокар з “нєскрєпною” назвою

Додати коментар