Культову модель Nissan відправляють у небуття: наступник не потішить

0
224
2024 Nissan GT-R Nismo
-->

Знаменитий спорткар Nissan GT-R знімуть із виробництва у 2025 році – після 18 років на конвеєрі.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як повідомляє японський сайт Mag-X, спортивне купе Nissan GT-R нинішнього покоління R35 дебютувало на ринку у 2007 році, як доступніша альтернатива дорогим суперкарам. За роки виробництва модель пережила чотири оновлення.

Nissan GT-R 50 by Italdesign

За його інсайдерів, виробництво Nissan GT-R припинять у наступному році. Спорткар 2025 модельного року стане останньою версією моделі. До фінальної партії увійде приблизно 1500 машин, 300 з них – у зарядженому виконанні Nismo. Поки невідомо, чи купе продаватимуться тільки в Японії або ж деяку частину відправлять на інші ринки.

2023 Nissan GT-R

Двигун залишиться тим самим – це 3,8-літрова “шістка” VR38DETT з подвійним турбонаддувом, віддачу якої на Nismo довели до 600 кінських сил і 652 Нм крутного моменту. Також новинка отримала особливі налаштування підвіски та диференціал підвищеного тертя на передній осі.

Nissan Hyper Force
Концепт Nissan Hyper Force

Ймовірно, наступником знаменитого спорткара стане серійна версія торішнього 1340-сильного електричного концепт-кара Nissan Hyper Force. За даними інсайдерів, Nissan офіційно оголосить про припинення виробництва GT-R наприкінці цього тижня.

Невідомі “ракети”: у ТОП-10 найшвидших авто світу – майже жодної знайомої назви

Невідомі “ракети”: у ТОП-10 найшвидших авто світу – майже жодної знайомої назви

Презентовано новий Nissan Note із витратою 4,6 л/100 км: оприлюднено ціни

Додати коментар