Марихуана за кермом: наскільки зросла аварійність. Вражаюче дослідження

0
808
involvement of cannabis
-->

Експерти з’ясували, як легалізація канабісу в Канаді вплинула на кількість та тяжкість дорожньо-транспортних пригод.

Нове дослідження показало, що кількість водіїв, які потрапили до лікарні через ДТП і були під впливом канабісу, різко зросла після того, як канадська провінція Онтаріо легалізувала продаж цієї речовини для рекреаційних цілей.

Як повідомляє видання Carscoops, кількість дорожньо-транспортних пригод, пов’язані з вживанням канабісу, зросли після його легалізації в Онтаріо на 457%.

involvement of cannabis“Наші дані викликають занепокоєння щодо зростаючої проблеми канабісу та серйозних травм на дорогах”, — сказав доктор Деніел Міран, провідний автор дослідження. “Починаючи з 2010 року в Онтаріо спостерігалося дуже, дуже велике зростання відвідувань лікарень і кількості постраждалих від ДТП, пов’язаних із вживанням марихуани.

Але є одне “але”. Попри все це, загальна кількість звернень до лікарні все ще дуже мала, порівняно з тим, що стосуються інших речовин, таких як алкоголь.

involvement of cannabisНаприклад, за період, коли було 947 604 звернень до відділення невідкладної допомоги, пов’язаних із дорожньо-транспортними пригодами, лише 426 з них мали задокументовану причетність до каннабісу. Для порівняння – за той самий період відбулося 7 564 звернення, які були пов’язані з алкоголем.

Як зазначається у дослідженні, хоча рівень травм, пов’язаних із вживанням марихуани, у транспортних аваріях низький, швидке зростання та відносна тяжкість цих випадків вимагають ретельного аналізу та вжиття необхідних заходів.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Стало відомо, коли водій може відмовитися від огляду на стан сп’яніння

КрАЗ крутіший за Bentley: український військовий потролив росіянку

Китай і Tesla: названо найбезпечніші автомобілі року

Додати коментар