Москвич за 3 мільйони: стало відомо чиї моделі поцуплять росіяни

0
1459
New Москвич
-->

Наприкінці цього року з воріт колишнього московського заводу Renault повинні виїхати перші “вітчизняні” автівки. Вже відомо, автомобілі якого бренду будуть перелицьовані під “Москвичі” та названі орієнтовну ціну.

Уряд москви та камаз підписали угоду та зобов’язалися на потужностях заводу “Москвич” (раніше знаходився у власності Renault) створити якісний та конкурентоспроможний автомобіль. І навіть не один, а цілу лінійку моделей.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

І хоча заявляється, що у зв’язку з переходом на російські компоненти виробництво доведеться починати з нуля, насправді це буде “викруткове” складання іноземних моделей. На показаних у ході офіційної презентації зображеннях нових “Москвичів” легко впізнаються автомобілі марки JAC з замазаними логотипами. Чотири з них – кросовери (S7, Sehol X6 та JS4 у двох модифікаціях).

New МосквичДо кінця року росіяни планують зібрати не менше 600 машин (з них 200 з електромоторами), роком пізніше обсяг випуску має досягти 50 тисяч автомобілів, а 2024-го — вже 100 000 🙂 За планом, основними споживачами нових Москвичів стануть служби таксі й каршерингу москви та області, тобто вони аж ніяк не будуть “народними”.

New МосквичОфіційні ціни не називаються, але, наприклад російські дилери пропонують кросовер JAC S7 у топовому виконанні за 2 990 000 рублей (близько 48 тисяч Євро).

Оновлено: КамАЗ назвав показані “Москвичі” “можливим прикладом”. “Не підтверджуємо, що на представленій презентації показано реальне майбутнє обличчя автомобіля. Це був можливий приклад того, як можуть виглядати автомобілі”, – повідомили у прес-службі компанії.

Російський автопром виявився абсолютно залежним від НАТО. Наскільки саме

Новий Renault Austral здається дуже гарним, але є одна проблема

Без Renault нікуди: єдиний кросовер Lada знімають із виробництва

Додати коментар