На яких автомобілях заробляють найбільше: цікаве дослідження

0
495
Найприбутковіші автомобільні бренди світу
-->

Автомобільна індустрія – це поле жорсткої конкуренції, де кожен виробник прагне досягти максимального фінансового успіху. Названо ТОП-10 найприбутковіших автомобільних брендів світу.

Як повідомляє портал AutoExpress, найприбутковішим автовиробником світу став BMW (включно з MINI), отримавши після сплати податків в минулому фінансовому році вражаючий прибуток у розмірі 18,9 мільярда доларів. До того ж баварський концерн зараз займає 30 місце серед найприбутковіших компаній у світі.

Далі йдуть Toyota і Lexus з 18,1 млрд доларів, потім клан Stellantis (17,7 млрд доларів), Mercedes (15,3 млрд доларів), Volkswagen Group (15,2 млрд доларів), Tesla (12,6 млрд доларів), General Motors (9,9 млрд доларів), Hyundai (5,7 млрд доларів). ), Honda ($4,8 млрд) і Kia ($4,2 млрд).

BMW ShowroomToyota і VW Group, мабуть, глибоко обурені цим, тому що докладають більше праці, проєктуючи, виготовляючи та продаючи набагато більше автомобілів ніж BMW. Головним чинником є те, що автівки Toyota та VW набагато дешевші за баварські.

Якщо ж брати темпи зростання, то перше місце посідає китайський BYD, чий прибуток за останній фінансовий рік зріс на дивовижні 423 відсотки. Tesla покращила свої фінансові показники на 128%, Hyundai – на 32%, а BMW – на 29%.

Але деякі компанії стикаються зі значними проблемами. Renault, попри величезний дохід у 50 мільярдів доларів за минулий фінансовий рік, виявилася збитковою (- $0,4 млрд). Погано йдуть справи й у компанії Ford. Вона заробила $158 млрд, але у підсумку зазнала збитків на $2,0 млрд.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Названо найпопулярніші автомобілі у різних країнах світу

Складено ТОП-5 найвигідніших вживаних кросоверів

На чому їздить Європа: ТОП-10 найпопулярніших легковиків

Додати коментар