Найменший кросовер Volvo прискорюється до сотні за 3,6 секунди

0
597
Volvo EX30
-->

Компанія Volvo офіційно представила свій найкомпактніший кросовер EX30. Новинка вже доступна для замовлення в Україні, оголошено ціну.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

В основі електричного кросовера Volvo EX30 лежить платформа SEA, яку також використовують електромобілі Smart #1 та Zeekr X. Габаритні розміри новинки становлять 4233х1837х1555 мм при довжині колісної бази 2650 міліметрів.

Екстер’єр EX30 виразно електричний: впевнений фронтальний вигляд, закрита радіаторна решітка і цифрове відтворення передніх фар “Молот
Тора”. Доступно 5 кольорів оздоблення екстер’єру: від стильного Cloud Blue (блакитне небо) до яскравого експресивного Moss Yellow (жовтий мох).

Volvo EX30У салоні – контекстний одноекранний інтерфейс та інформаційно-розважальна система останнього покоління із вбудованими службами Google. 12,3-дюймовий екран, згідно з принципом централізації, розташовується у центрі панелі приладів та відображає необхідну власнику інформацію. Застосування одного екрану посилює відчуття простору навколо водія.

Volvo EX30Це перший Volvo, оснащений новим поколінням популярної функції паркування Park Pilot Assist. Вона відображає усі види паркувальних місць: паралельні, вигнуті, перпендикулярні та діагональні. Функція Park Pilot Assist визначить будь-які вільні місця для паркування навколо авто. Власник має в один клац на 3D-інтерфейсі користувача обрати бажане паркомісце, а функція самостійно керуватиме прискоренням, гальмами та кермом.

Volvo EX30Volvo EX30 оснащений технологією безключового доступу – замість ключів можна використовувати смартфон. Створена на основі ринкового стандарту UWB та CCC, ця технологія сумісна з багатьма брендами смартфонів та моделями. За потреби, “поділитися” ключем можна з членами родини чи друзями. Доступний спеціальний застосунок із багатьма потрібними сервісами для подорожі: від заряджання авто та пошуку на завантаженому автопаркінгу, до закриття авто чи попереднього обігріву салону взимку. Окрім найвищих стандартів пасивної безпеки, Volvo EX30 оснащено низкою нових функцій активної безпеки для захисту людей усередині та ззовні авто.

Volvo EX30Volvo EX30 отримав 5 різних тем внутрішнього освітлення. Кожна тема відображає різний скандинавський пейзаж і делікатно змінює підсвічувані кольори, щоб власника огортало відчуття спокою. Модель вже підготовлена до отримання оновлень програмного забезпечення через повітря (завдяки підключенню до мережі 5G), аби із часом вдосконалюватися самостійно (ця функція поступово стане доступною для усіх ринків).

Новинку запропоновано у трьох версіях з одним або двома електромоторами:

  • Single Motor – LFP-батарея місткістю 51 кіловат-година та задній електромотор на 272 к.с. Заявлений запас ходу – 344 км.
  • Single Motor Extended Range – NMC-батарея місткістю 69 кВт⋅год та 272-сильний двигун. Запас ходу – 480 км.
  • Twin Motor Performance – двомоторний з NMC-батареєю на 69 кВт⋅год. Потужність – 428 к.с. Запас ходу – 460 км. Цей варіант досягає “сотні” за 3,6 сек.

Volvo EX30Український ринок обрали одним із перших, де електромобіль доступний для замовлення вже зараз. Власники отримають повністю електричний преміальний SUV за ціною, наближеною до автомобілів конкурентів із двигуном внутрішнього згоряння. Вартість Volvo EX30 стартує орієнтовно від 1 310 000 грн. Це менше за ціну Nissan Leaf та “бюджетної” Tesla Model 3. Незабаром кросовер також буде доступний за підпискою, що пропонуватиме фіксовану вартість щомісячного платежу та прозорий процес замовлення.

Volvo, якого варто чекати: оголошені українські ціни нового EX90

Не тільки електро: якою буде нова Skoda Octavia

Новий кросовер Mazda витратить 1 літр пального на 100 км

Додати коментар