Переговори зірвано: Volkswagen і Renault не співпрацюватимуть над електрокаром за €20 тисяч

0
77
volkswagen renault cooperation
-->

Volkswagen і Renault не змогли домовитися про спільну розробку та випуск дешевого електромобіля – тепер двом автомобільним гігантам доведеться йти окремими шляхами.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як повідомляє агенція Reuters, компанії були залучені в багатомісячні переговори щодо проєкту, який, як сподівалися обидва бренди, допоможе знизити вартість розробки невеликого електромобіля ціною менше ніж 20 000 євро.

Спільно розроблений електричний Renault Twingo міг бути готовий вже у 2026 році. Але Volkswagen вирішив відмовитися від угоди. Джерела кажуть, що рішення німців піти з-за столу переговорів було викликане його наміром розробити власну платформу.

Renault Twingo

У Volkswagen вважають, що завдяки розробленій власними силами тяглової батареї, вдасться зробити прибутковим майбутній електромобіль навіть якщо його роздрібна вартість не перевищить 20 тисяч євро.

Те, що це партнерство зірвалося, не означає, що Renault відмовиться від співпраці з іншими брендами. Генеральний директор компанії Лука де Мео відкрито говорить про своє бажання працювати з іншими європейськими брендами, щоб конкурувати з дешевими китайськими електромобілями.

Дешевше не буває: стартували продажі нового кросовера від Renault

Стартують продажі нового Volkswagen Tiguan з витратою 0.5л/100км: оголошено ціни

Стартують продажі нового дешевого електромобіля від Renault: оголошено ціни

Додати коментар