Попри зростання продажів: Ford знімає з виробництва популярну модель

0
462
2024 Ford Focus
-->

Припинення виробництва пов’язано з оптимізацією модельної лінійки Ford у Європі та наміром компанії до 2030 року повністю зосередитися на електромобілі.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Сумна новина – слідом за Fiesta, європейський ринок залишає й популярний в Україні Ford Focus. Відома навіть конкретна дата припинення виробництва – 30 листопада 2025 року з конвеєра заводу у німецькому місті Зарлуї зійде останній екземпляр моделі. Це пов’язано з оптимізацією модельної лінійки в Європі та наміром до 2030 року повністю зосередитися на електромобілях.

2024 Ford Focus

Центрами електрифікації легкової лінійки Ford of Europe стали заводи в Кельні (Німеччина) та Валенсії (Іспанія). Цікаво, що все це відбувається на тлі значного зростання популярності моделі – переднього року його продажі в Європі склали 100 666 шт., що на 27,6% більше ніж у 2022-му.

Що робитиме завод у Зарлуї, невідомо – скоріш за все підприємство на якому працює 3500 осіб, буде продано. Хоча сам Ford жодних офіційних заяв із цього приводу поки що не робив.

2024 Ford Focus

Теоретично є ще й третє рішення – продовжувати гнати Focus і отримувати з нього прибуток, просто таке рішення навряд чи буде реалізовано через особливості довгострокового планування у старих і великих компаніях, який, без сумніву, є Ford. Вирок Фокусу був підписаний, дивлячись на його криву продажів, що загинається, тепер перегравати пізно.

2024 Ford Focus

Нагадаємо, що актуальний Ford Focus четвертої генерації випускається з 2018 року, у 2021-му модель пережила плановий рестайлінг. З американського ринку Focus пішов ще в третьому поколінні, наступника в нього не буде. Хіба що у вигляді електромобіля.

Більше не потрібен: Ford припиняє випуск популярного автомобіля

Ford Mondeo перетворився на кросовер та отримав 288-сильний двигун

Mazda припиняє випуск популярної моделі: названо причину

Додати коментар