Раніше, ніж очікували: роторна Mazda RX може повернутися у виробництво

0
185
Mazda Iconic SP Concept
-->

У жовтні минулого року Mazda схвилювала світ, коли представила новий концепт-кар зі спортивним дизайном, який одразу викликав спогади про культову RX-7.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як повідомляє видання CarBuzz, головний дизайнер компанії Mazda Масаші Накаяма хоче втілити це в реальність. Яскравий концепт, представлений на виставці мобільності у 2023 році, був натхненний третім поколінням RX-7, зокрема пізньою моделлю Series 8 Spirit R.

Mazda RX-7
Mazda RX-7

“Я хотів би зробити цей автомобіль нашим наступним проєктом. Я дуже хочу побачити це у серії”, – сказав Накаяма в інтерв’ю Top Gear. Він додав, що схожість концепту з RX-7 третього покоління не була помилкою.

Mazda RX-7

“RX-7 продавався під крилатою фразою “розроблено роторним”. Роторний двигун — те, що зробило його можливим”, – наголосив шеф-дизайнер. Таким чином, невеликий двороторний двигун, акумуляторна батарея та електродвигуни – усе це було максимально ефективно використано в концептуальному купе.

Mazda Iconic SP Concept

Попри складність конструкції, Iconic SP має ідеальний розподіл ваги 50:50 і розвиває 365 кінських сил. Якщо прототип Iconic SP дійде до виробництва, він, ймовірно, базуватиметься на гібридній роторній технології моделі Mazda MX-30.

Mazda Iconic SP Concept

Поки не зрозуміло, коли з’явиться серійна версія Iconic SP. Однак 1 лютого Mazda оголосила, що знову збирає стару інженерну команду з розробки роторних автівок і прискорює науково-дослідні роботи для створення “привабливих автомобілів, які захоплюють клієнтів”.

Стартували продажі кросовера Mazda з технікою Toyota RAV4: ціна нижче

Mazda припиняє випуск популярної моделі: названо причину

Потужний 1 літр: названо найекономніші та ненажерливі автомобілі

Додати коментар