Розміром з Таврію: найдешевший електрокросовер Toyota розсекречено до прем’єри

0
908
Toyota bZ Small Crossover
-->

Найдоступніший електричний позашляховик японського автогіганта розробляється спільними зусиллями фахівців Toyota і Suzuki.

Як повідомляє портал Carscoops, новий субкомпактний кросовер довжиною 3,7-3,9 метра стане електричною альтернативою моделі Toyota Aygo X. Компанію Suzuki було обрано партнером для спільної розробки через її досвід у виробництві невеликих автомобілів.

Toyota bZ Small Crossover
Toyota bZ Small Crossover

Концептуальний електричний кросовер Toyota bZ Small Crossover був представлений під час спеціального заходу в грудні 2021 року. Під час презентації Toyota заявила, що кросовер був розроблений з упором на європейський та японський ринки.

У той час компанія не розкривала конкретних специфікацій, за винятком підтвердження того, що він базується на архітектурі eTNGA та має цільове споживання електроенергії 125 Вт·год/км. З точки зору довжини, концепт знаходиться між розмірами Toyota Aygo X (3700 мм) і Toyota Yaris Cross (4180 мм).

Toyota bZ Small CrossoverОголошений дебют найдоступнішого електричного позашляховика Toyota у 2025 році збігається з презентацією серійного Suzuki eVX. Однак останній, швидше за все, буде більшим за розміром, враховуючи, що концепт має 4300 мм у довжину. Потенційними конкурентами новинки в цьому сегменті можуть бути електромобіль на базі Hyundai Casper і довгоочікуваний VW ID.1, який з’явиться на ринку у 2026 році.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Маленький Land Cruiser: Toyota готує новий доступний позашляховик

Toyota оновила кросовер RAV4 та додала йому нових функцій: названо ціни

Дешевше за RAV4? Toyota готує новий компактний кросовер

Додати коментар