Sony і Honda презентували спільний електромобіль під новим брендом

0
1222
Sony Honda Mobility Afeela Prototype
-->

Спільне підприємство двох найбільших технологічних і автомобільних компаній Японії Sony Honda Mobility оприлюднило назву свого нового бренду електромобілів – Afeela.

Про це заявив генеральний директор СП Ясухіде Мізуно на виставці побутової електроніки в Лас-Вегасі під час пресконференції материнської компанії Sony.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Sony Honda Mobility Afeela Prototype
Прототип електричного седана Afeela

Також під час презентації в четвер був представлений прототип першої моделі Afeela – електричного седана з цифровою приладовою панеллю та камерами для бічних дзеркал.

Sony Honda Mobility Afeela PrototypeНовинка відрізняється чистою естетикою та гладкою, аеродинамічною формою. Інтерактивні світлові панелі спереду та ззаду спілкуються із зовнішнім світом за допомогою змінних світлових шаблонів, а також служать вітальним знаком для водія, коли він або вона наближається до автомобіля.

Sony Honda Mobility Afeela PrototypeПерша серійна модель нового бренду Afeela матиме 45 датчиків і камер всередині та зовні. Завдяки партнерству Sony, він також запропонує найкращі у своєму класі розваги для фільмів, музики та ігор в автомобілі. Qualcomm надасть свої найкращі чіпи Snapdragon для забезпечення автомобільних технологій, а Epic Games надасть свій Unreal Engine для графічних інтерфейсів.

Sony Honda Mobility Afeela PrototypeПрограмне забезпечення включатиме передові технології – хмарні сховища, функції доповненої реальності (включаючи навігацію) і, можливо, віртуальні всесвіти. Комп’ютер Qualcomm Snapdragon буде використовуватися для автономної системи керування Ultra Cruise.

Sony Honda Mobility Afeela PrototypeДеталі силової установки поки не розголошуються.

Генеральний директор також назвав конкретні дати появи новинки на ринку – попередні замовлення розпочнуться в першій половині 2025 року, продажі стартують до кінця року. Виробляться седан буде на заводі Honda в Північній Америці, ймовірно, в Огайо.

Лише $7300: Honda запропонувала дешевий електромобіль для малого бізнесу

Недодумали: що дратує у сучасних автомобілях

У Швейцарії заборонять електромобілі та сауни

Додати коментар