Як садівництво допомагає Toyota випускати автомобілі

0
286
toyota-grows-strawberries
-->

Лідер світового автопрому компанія Toyota окрім усього іншого зайнялася вирощуванням полуниці та помідорів.

Для багатьох автовиробників перехід до виробництва електромобілів включає інші ініціативи, спрямовані на скорочення викидів парникових газів. Деякі заводи вже використовують відновлювані джерела енергії для виробництва енергії, виготовляючи автомобілі з деталей, виготовлених із переробленого пластику та інших відходів.

Але два заводи Toyota застосували інший підхід до екологізації, використовуючи тепло та відходи CO2 для вирощування полуниці та помідорів черрі. У квітні 2022 року фермери допомогли автовиробнику створити експериментальну теплицю на заводі Kamigo для вирощування полуниці, де він будує двигуни для Toyota Crown та інших моделей Lexus. А помідори вирощуються на заводі Myochi.

toyota-growsКумедно, що Toyota досягає в 1,5 раза більшої врожайності, ніж на полі такого ж розміру. Спеціальна система дозволяє максимізувати доступний для вирощування простір.

Але фермерам не слід хвилюватися, що Toyota потіснить їхній бізнес. Полуницю та помідори черрі, вирощені на заводах, пропонують безплатно в її кафетеріях. Натомість компанія хоче використати свій досвід, щоб побачити, як це може допомогти фермерам побудувати “ефективні сільськогосподарські системи”, – говорить Хіроші Окадзіма, генеральний менеджер проєкту Toyota з досліджень та управління інженерією.

toyota-growsЯпонська компанія не єдиний автовиробник, який шукає нові способи скорочення викидів. Раніше цього року Stellantis оголосила про підписання угоди з Vulcan Energy Resources щодо дослідження використання геотермальної енергії на одному з її заводів. А у квітні Aston Martin оголосив про досягнення виробництва з нейтральним викидом вуглецю на двох підприємствах.

Тепер, що стосується питання винесеного у заголовок. Як садівництво допомагає Toyota випускати автомобілі? Та аж ніяк! 🙂

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

В Україні теж заборонили бензинові та дизельні автомобілі. Але не всі

Популярний кросовер Renault принесуть у жертву екології

Skoda погрожує зняти з виробництва 3 моделі та закрити завод у Європі

Додати коментар