З несподіваної причини: Nissan відкликає майже півмільйона машин

0
705
Nissan recalls
-->

Компанія Nissan відправляє в ремонт 404 690 автомобілів через серйозні проблеми з безпекою для водіїв та пасажирів.

Виробники автомобілів різних брендів іноді випускають спільні моделі, єдиною відмінністю яких є логотипи. Наклеєні, ці емблеми час від часу відриваються або відпадають, стаючи джерелом незначного роздратування. Однак у випадку Nissan це джерело нового відкликання.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Національне управління безпеки дорожнього руху США (NHTSA) визначило, що на деяких автомобілях Nissan полімерна емблема, приклеєна на кришку подушки безпеки на кермі, може тріснути та відклеїтися у разі аварії. При спрацьовуванні ейрбег буквально “вистрілить” уламками емблеми в салон, що може призвести до травм водія та пасажирів.

Nissan recallsУ результаті було видано відкликання 23V-067 для ремонту Nissan Titan, Frontier, Xterra, Pathfinder, Armada і Nissan Quest з 2008 по 2011 роки випуску. Згідно зі звітом NHTSA Safety Recall Report, відкликання торкнулося загалом 404 690 автомобілів. Небезпечний дефект виявився лише на машинах, подушки безпеки для яких японський виробник замовляв у шведської компанії Autoliv.

Наразі Nissan працює над розв’язанням проблеми та до 10 квітня 2023 року надішле власникам постраждалих автомобілів листи з повідомленням про загрозу безпеці. Щойно буде знайдено рішення, Nissan надішле другий лист з подальшими інструкціями.

В Україні стартують продажі нового Nissan Qashqai. Оголошено ціни

Коли ремонт авто дорожче самого авто: реальний випадок

Названо ТОП-10 автомобілів, які найбільше розчарували своїх власників

Додати коментар