Загадка для кмітливих: у якій країні Volkswagen продаватиме лише електрокари

0
620
Volkswagen ID.4
-->

З 1 січня 2024 року компанія Volkswagen повністю припинить продаж бензинових, дизельних та гібридних машин в одній з європейських країн.

Компанія Volkswagen радикально скоротить лінійку автомобілів, що продаються у Норвегії. Крок виглядає логічним з огляду на популярність “зелених” автомобілів у країні, а також прагнення норвезької влади повністю відмовитися від машин з двигунами внутрішнього згоряння.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ

ПРО АВТО

Частка електрокарів на ринку Норвегії одна з найвищих у світі. До вересня минулого року вона досягла рекордних 77,5 відсотка, а разом із гібридами, що заряджаються, — 91,5 відсотка. Загалом за підсумками 2021 року на “чисті” електромобілі припало 64,5 відсотка продажів у країні. Їхня популярність пояснюється дешевою електроенергією, високими зарплатами та різними стимулами: наприклад, власники електрокарів звільняються від податку і можуть їздити смугами для громадського транспорту.

Volkswagen ID.4У січні-червні 2022 року лідером продажів у Норвегії став кросовер Tesla Model Y, Volkswagen з ID.4 розташувався на другому місці, а третє посів Skoda Enyaq. Раніше гарний попит мала найдоступніша Tesla Model 3, проте останнім часом вона все більше поступається конкурентам.

Новий Volkswagen T-Roc. Прем’єра в Україні

В Україні з’явився китайський електрокросовер із запасом ходу 400 км

Китайський Renault за $9700: незабаром в Україні

Додати коментар