Жодної механіки: Toyota виводить на ринок систему Steer-By-Wire

0
1407
Lexus-Steer-By-Wire
-->

Вже наступного року у продаж надійдуть моделі Lexus і Toyota, які керуватимуться без механічного зв’язку керма з колесами.

Про це повідомляє видання CarScoops. Компанія Toyota запускає нову систему керування автомобілем без безпосереднього передавання зусилля від керма через рульову рейку на колеса.

Крім інших переваг технологія Steer-By-Wire дозволить зробити кермо-штурвал зручнішим шляхом збільшення кута повороту до 200 градусів при низьких швидкостях. За великим рахунком, нова система – це ще один крок до створення повністю безпілотних транспортних засобів.

Lexus-RZ

Зрозуміло, що Toyota провела випробування та отримала відгуки від сотень людей щодо системи рульового керування, до того ж вона була розроблена відповідно до суворих вимог законодавства Європи та Китаю. Видання Autocar нещодавно мав нагоду випробувати оновлену версію системи та каже, що “нове передавальне число робить рульове управління менш нервовим і наполегливим, а також зберігає його маневровість на низькій швидкості”. Також кажуть, що зміни, які внесла Toyota, роблять рух заднім ходом набагато легшим, ніж це було раніше.

Керівник відділу дизайну Lexus Саймон Хамфріс заявив, що система відкрила нові можливості для дизайну інтер’єру майбутніх моделей: “Ми хочемо, щоб інтер’єр був максимально відкритим. Це дає все більше і більше свободи при проєктуванні”.

Вперше технологія Steer-By-Wire буде запропонована у Lexus RZ і Toyota bZ4X, а в майбутньому оновлення програмного забезпечення здійснюватиметься бездротовим зв’язком.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИ

Toyota оновила кросовер RAV4 та додала йому нових функцій: названо ціни

Недодумали: що дратує у сучасних автомобілях

Дорога економія: названо головну проблему електромобілів

Додати коментар