На що це схоже: Renault представив знайомий автомобіль у незвичайному вигляді

0
1986
Renault Scenic Vision
-->

Компанія Renault показала передвісника моделі Scenic п’ятого покоління із дуже незвичайною силовою установкою.

В новому поколінні автівка змінить формфактор – якщо «перший» Scenic зразка 1996 року був одним із родоначальників класу компактвенів, то тепер стане кросовером.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Хоча у Renault його називають просто компактним сімейним автомобілем.

Renault Scenic VisionКонцепт Renault Scenic Vision важить 1700 кілограмів, її габарити складають 4490х1900 мм 1590 мм при довжині колісної бази 2835 міліметрів.

Renault Scenic VisionВ основі нового Scenic лежить модульна електромобільна платформа CMF-EV, вже знайома по серійному Renault Megane E-Tech Electric, але у концепту Scenic Vision вона модифікована під гібридну силову установку.

Мається на увазі не поєднання ДВЗ та електромотора, а комбінація двох джерел електроенергії — батареї та водневого електрохімічного генератора. Така комбінація, до речі, вже випробувана на водневому Renault Master.

Renault Scenic VisionЗапозичений у Megane E-Tech Electric електромотор потужністю 218 к.с. розташований на задній осі, а електрохімічний генератор потужністю 22 к.с. та бак з воднем на 2,5 кг знаходяться під капотом. Щодо батареї місткістю 40 кВт-год – вона вмонтована в підлогу. Водневий модуль у цьому випадку використовується як подовжувач батарейного запасу ходу, заправка бака воднем займає лише 5 хвилин. Сумарний запас ходу становитиме приблизно 800 кілометрів.

Renault Scenic VisionСерійна версія нового Renault Scenic дебютує у 2024 році. Модель розрахована на п’ять висадкових місць та просторий багажник, подовженої 7-місної версії не буде.

Новий пікап Renault Oroch розсекречено до прем’єри

«Москвич» замість Duster: що буде випускати росія після уходу Renault

Без Renault нікуди: єдиний кросовер Lada знімають із виробництва

Додати коментар