Новий Renault Duster для України вперше показали на фото: усі подробиці

0
5002
New Renault Duster
-->

Бюджетний кросовер третього покоління нещодавно дебютував під маркою Dacia, але українцям ця модель запропонована під брендом Renault і випускатиметься не в Румунії.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Світова прем’єра кросовера Duster третього покоління відбулася тиждень тому: модель традиційно представлена у Європі під маркою Dacia та збиратиметься на підприємстві у Румунії.

Dacia Duster
Новий Dacia Duster для європейського ринку

А тепер з’явилися перші фірмові зображення безпосередньо Renault Duster, який й запропонують українським покупцям. Його випуск стартує в Туреччині наступного року – місцевий завод Oyak-Renault стане основним виробничим майданчиком для експорту до 50 країн світу.

Dacia Duster

Цікаво, що попередник на турецькому ринку наразі представлений саме під румунською маркою. Також оголошено про те, що протягом найближчих трьох років на конвеєр турецького підприємства стануть щонайменше чотири нові моделі, три з яких будуть кросоверами.

Renault Duster
Новий Renault Duster

Якщо кросовери Renault та Dacia попередньої генерації відрізняються між собою зовні, то у нових SUV різні лише емблеми. Інтер’єр ще не розсекречено, але найімовірніше він буде таким, як в румунського побратима: цифрова панель приладів, великий дисплей інформаційно-розважальної системи та мініатюрний джойстик КПП. Серед інших нових опцій – навігація і бездротова зарядка смартфонів.

Renault Duster

Турецький Дастер матиме гібридну версію, інформації про інші силові установки поки немає. Європейська Dacia Duster пропонує гібридну (140 к.с.), бензинову (130 к.с.) та бензин-пропанову (100 к.с.) версії. Повний привід передбачений тільки для “м’якогібридного” варіанта.

Дешевше за конкурентів: представлено абсолютно новий Renault Duster

Більший за Duster: Renault готує новий недорогий кросовер

Renault представив Grand Kangoo: що в ньому цікавого

Додати коментар