Пальне вже не потрібне: в Україні почали перевіряти АЗС щодо завищення цін

0
162788
Пальне АЗС

Нещодавно для вирішення дефіциту палива уряд України скасував державне регулювання цін на бензин і дизельне паливо. Але висловив “побажання” щодо граничних цін – до 58 грн на дизпаливо та 52 грн на бензин.

Як повідомляє Держпродспоживслужба, за останні дні з усіх областей почали надходити скарги про надмірно завищені ціни, відсутність розрахункових документів, відмову у вільному виборі засобів розрахунку тощо.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Тому за дорученням Прем’єр-міністра України Головними управліннями Держпродспоживслужби спільно з військовими адміністраціями, Національною поліцією та податковою розпочато проведення перевірок суб’єктів господарювання, що працюють на роздрібному ринку пального. Так, наприклад, Головним управлінням Держпродспоживслужби у Чернівецькій області розпочаті перевірки п’яти АЗС ТОВ «ПП-ОЙЛ», де дизельне паливо реалізовувалось по 70 гривень за літр. За підсумками перевірки станом на 22 травня пальне на АЗС не продають.

Пальне АЗСДержпродспоживслужба нагадує, що завищення цін в умовах воєнного стану є неприпустимим, а порушення правил ведення підприємницької діяльності матиме наслідки у вигляді штрафів та інших заходів адміністративного впливу.

Як підказує елементарна логіка, спочатку необхідно домогтися насичення ринку і лише тоді контроль за цінами набуває сенсу. Наразі ж паливна криза в Україні продовжується. Інакше б автозаправки не виставляли захмарні цінники – ніхто просто не купував би у них занадто дорогого пального.

В результаті, АЗС просто знімають бензин і дизпаливо з продажу, що й показала згадана перевірка. Тепер претензій щодо підвищення вартості пального немає… як і самого пального.

Доведеться почекати: в уряді України повідомили, коли на АЗС з’явиться пальне

Немає і не буде: чому не вщухає паливна криза

Привіт, бодяга: держава припинила контроль якості пального на АЗС

Додати коментар