Стартують продажі першого гібрида Dacia. Оголошено ціни

0
6740
DACIA Jogger HYBRID 140
-->

Румунська марка Dacia, автомобілі якої продаються в Україні під брендом Renault, вже у січні запускає на європейський ринок семимісний бюджетний крос-вен.

Про це повідомляється на сайті румунського автовиробника. Dacia Jogger ділить платформу CMF-B з Duster і позиціонується маркою як “найдоступніший сімейний автомобіль С-сегменту з позашляховим ухилом”. Він доступний у п’яти- та семимісному виконанні.

DACIA Jogger HYBRID 140Найдовший крос-вен у лінійці Dacia тепер отримав бензоелектричну силову установку E-Tech, знайому по Renault Clio і Captur. До її складу увійшли 1,6-літровий атмосферний двигун, що розвиває 90 кінських сил, електромотор на 50 сил, варіатор, а також батарея місткістю 1,2 кіловат-години. Сумарна потужність складає 140 кінських сил, що відображено у назві моделі – Jogger Hybrid 140. Цей гібрид без функції підзарядки від розетки приблизно на 40 відсотків економніший за звичайну модифікацію та здатен проїхати до 900 км на одному баку бензину.

DACIA Jogger HYBRID 140У салоні новинки з’явилась віртуальна панель приладів. З двома рядами сидінь об’єм багажника становить 708 л, а зі складеними задніми кріслами — 1819 л.

DACIA Jogger HYBRID 140Економічний Dacia Jogger Hybrid 140 буде доступний для замовлення вже у січні наступного року, за ціною 24 600 євро. Про це повідомляє офіційний сайт автовиробника.

Представлено найрозкішніший Duster. Оголошено ціну

7000 км запасу ходу: британці запустять у продаж дивовижний позашляховик

Закип’ятити чайник та обігріти оселю: представлено новий Toyota Prius

Додати коментар