У 20 містах та 10 областях: в Україні поновлено автофіксацію порушень ПДР

0
605
Камера автофіксації порушень ПДР
-->

На автомобільних дорогах України відновлено роботу камер автоматичної фіксації з контролю за дотриманням правил дорожнього руху.

Про це офіційно повідомляє Національна поліція: “З початку війни були вимкнені камери автоматичної фіксації. Але навіть під час війни не варто забувати про безпеку дорожнього руху, адже недотримання ПДР також продовжує щодня вбивати наших громадян”.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Однією з основних причин виникнення ДТП з травмованими та загиблими є перевищення швидкості. А система автоматичної фіксації порушень ПДР вже відмінно себе зарекомендувала та довела свою ефективність ще до війни.

Камера автофіксації порушень ПДРНа автомобільних дорогах міст Київ, Біла Церква, Вінниця, Кривий Ріг, Суми, Житомир, Хуст, Мукачево, Івано-Франківськ, Полтава, Тернопіль, Хмельницький, Кропивницький, Одеса, Кременчук, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Луцьк, Львів та Київської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської областей вже запрацювали прилади фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі.

Наразі запрацюють 128 камер, які розташовані у 20 містах та 10 областях.

Тільки на час війни: українцям суттєво полегшили отримання посвідчення водія

На вулиці знову виїхали евакуатори. Кого це торкнеться

В Україні повністю відновили реєстрацію автомобілів

Додати коментар