1000 км запасу ходу: в Україну приїхав перший кросовер від Huawei

0
5557
Huawei Seres SF5
-->

На український ринок вийшов новий кросовер Seres SF5 – це перша автомобільна модель, створена фахівцями китайського гіганта електроніки Huawei.

Як повідомляє AUTO-Consulting, в Україні вже проданий перший екземпляр автівки від Huawei. Seres SF5 – це середньорозмірний кросовер довжиною 4700 мм та шириною 1930 мм при розмірі колісній базі 2875 міліметрів.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Huawei Seres SF5У салоні автомобіля, багато оздобленого шкірою, встановлені віртуальна панель приладів та великий сенсорний дисплей. Звичайно, мультимедійну систему та програмне забезпечення розробили саме в Huawei.

Huawei Seres SF5Кросовер оснащено гібридною установкою – два електромотори сумарною потужністю 551 к.с., а також 1,5-літровий бензиновий турбомотор, який слугує генератором для підзаряджання батареї місткістю 35 кВт-год, яка дозволяє авто проїхати 180 км виключно на електротязі. Але з баком бензину на 56 літрів сумарний запас ходу авто сягає 1000 кілометрів. Розгін кросовера до сотні займає 4,7 секунди.

Huawei Seres SF5В Україні кросовер Seres SF5 від Huawei запропоновано за ціною від 37 000 до 42 000 доларів залежно від рівня оснащення.

Новий кросовер Mazda витратить 1 літр пального на 100 км

В Україні стартують продажі нового Nissan Qashqai. Оголошено ціни

Названо найбільш надійні та ненадійні автомобілі у світі

Додати коментар