Проігнорував повістку – відмовлять у реєстрації авто

0
256
Реєстрація авто
-->

Ці та інші обмеження передбачає новий законопроєкт Верховної Ради України.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Про це повідомляє Судово-юридична газета з посиланням на законопроєкт 9504/П. Згідно з цим документом планується змінити порядок державної реєстрації (перереєстрації) автомобілів та встановити право перевіряти дані про особу, яка звернулася за послугою.

Пропонується надати територіальним органам МВС доступ до інформації з інформаційних систем та електронних баз даних, таких як Єдиний державний демографічний реєстр, для перевірки необхідних для надання адміністративних послуг даних.

Також цим законопроєктом Кабмін наділяється правом визначати порядок отримання інформації, у тому числі для здійснення її перевірки, необхідної для надання адміністративних послуг з отримання права на керування транспортними засобами, державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів, з інформаційних систем та електронних баз даних (реєстрів) органів виконавчої влади, інших державних органів, зокрема з Єдиного державного демографічного реєстру, а також обсягу такої інформації.

Реєстрація авто

Тобто, Кабмін зможе визначити обсяг даних, які необхідні для перевірки особи, що звернулася за перереєстрацією авто.

Аналогічно територіальні органи МВС будуть отримувати з реєстрів та баз даних державних органів (зокрема з Єдиного державного демографічного реєстру) інформацію, необхідну для допуску громадян до керування транспортними засобами.

Головне науково-експертне управління апарату Верховної Ради висловило свої зауваження щодо проєкту закону: “Із наведеного незрозуміло, яка саме перевірка інформації, одержаної із державних реєстрів, мається на увазі, у чому вона полягатиме та які матиме правові наслідки”.

Не тільки за кордон: в Україні забороняють виїзд легковикам за межі області

Підписано новий закон про автоцивілку: всі важливі зміни

Закон прийнято: військкомати отримають інформацію про посвідчення водія

Додати коментар