Що ллють на українських АЗС під виглядом А-92

0
9226
АЗС А-92
-->

Експерти паливного ринку дали неочікувану відповідь, звідки на українських заправках з’являється 92-й бензин.

Автор Дмитро Романенко

З початку війни та припинення постачання бензину з українських НПЗ, а також імпорту з росії та білорусі багато водіїв ставили собі питання: а звідки на українських АЗС береться А-92?

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Нарешті з’явилося пояснення експерта. Директор групи компаній Prime Дмитро Льоушкін розповів в етері Еспресо, що поки в Україні не почне розвиватися власне виробництво, то ніякого справжнього 92-го на АЗС не буде – у Європі його немає, імпортується тільки 95-й бензин.

Пальне“Багато невеличких нафтопереробних нафтових заводів (міні-НПЗ) з малими потужностями працюють і мають сировину, але вони виробляють щось подібне до 92-го або ще гірше. Що буде виробляти в Україні міні-НПЗ, це не 92-й, а щось не зрозуміле. Тому ми повинні розуміти, що в країні буде тільки 95-й, тобто А-95 і А-“незрозуміло що”. І “невідомо що” зараз виробляти набагато складніше, тому що потрібно завозити хімію для цього “невідомого що”, якої зараз немає. Раніше завозили з Мозиря та інших білоруських НПЗ, а зараз цих присадок немає, тому вироблятися це буде ще у більш жорстоких умовах. “Невідомо що” буде вбивати двигуни автівок ще швидше, ніж було раніше”, – застеріг Льоушкін.

Тому всім автовласникам треба більш прискіпливо ставитися до своїх постачальників пального.

По суті виходить, що з колонки із написом А-92 в бак автівки буде литися або 95-й, або якийсь сурогат. Нічого собі “виделка”!

Утричі більше пального: але спочатку потрібно придбати борщ та каву

До 50 грн/л: на українських АЗС почало дешевшати пальне

На українських АЗС скасують обмеження на пальне. А що із наявністю?

Додати коментар