В Україні вже цього року: електричний Citroen C4 із запасом ходу 420 км

0
1224
New CITROEN battery
-->

Наразі в Україні хетчбек Citroen C4 та кросовер Citroen C4 X пропонуються з традиційними бензиновими або дизельними двигунами.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Нова версія Citroen e-C4 та Citroen e-C4 X поєднує в собі більш потужний електродвигун та акумуляторну батарею з підвищеним рівнем щільності накопичення електроенергії, завдяки чому такі електромобілі пропонують більший пробіг без підзаряджання – до 420 км за правилами вимірювального циклу WLTP. Вона доповнює наявну електричну версію з електродвигуном потужністю 100 кВт (136 к.с.) і, таким чином, надає клієнтам більший вибір.

New CITROEN batteryНовий гібридний синхронний електромотор (HSM – hybrid synchronous electric motor) має потужність 115 кВт або 156 к.с. та встановлюється замість синхронного електродвигуна з постійними магнітами (PSM – permanent magnet synchronous electric motor). Новий електродвигун пропонує збільшення потужності на 15 кВт або 20 к.с., також він пропонує покращення ефективності використання електроенергії. Цей електромотор розвиває максимальний крутний момент 260 Нм, який доступний майже миттєво – завдяки чому забезпечена швидка реакція для прискорення.

New CITROEN batteryНова акумуляторна батарея місткістю 54 кВт-год. забезпечує на 4 кВт-год більше, ніж теперішня. Цей компактний акумулятор має систему рідинного терморегулювання та теплова помпа, що гарантує можливість швидкої зарядки без перегрівання батареї. Загалом акумулятор нараховує 102 елементи, що зібрані у 17 модулів та розміщені в одному корпусі. Головна відмінність нового літій-іонного акумулятора – зміна хімічного складу елементів: збільшення частки нікелю забезпечує покращену щільність накопичення енергії та довший термін служби акумуляторної батареї.

New CITROEN batteryЗрештою, всі оновлення сприяють зростанню запасу ходу, який збільшено на 17% й тепер сягає 420 км (відповідно до правил замірів WLTP, комбінований цикл). Крім того, нововведення в конструкції покращують загальну енергетичну ефективність силового агрегату та дозволяють зменшити середнє споживання енергії до 12 кВт-год. на 100 км пробігу. Нарешті, є значні переваги й в реальному житті: наприклад, збільшення на 30 км дистанції пробігу в умовах міського руху навіть при температурах близьких до 0°C.

Нагадаємо, що наразі в Україні автомобілі Citroen C4 та кросовер Citroen C4 X пропонуються з традиційними бензиновими або дизельними двигунами. Поява електричних версій Citroen e-C4 та Citroen e-C4 X на українському ринку України очікується вже до кінця поточного року.

Найновіший седан-кросовер Citroen C4 X отримав ціни для України

Citroen випустив електричний кросовер за $11 000

Велика батарея, маленька ціна: Geely презентував новий кросовер для Європи

Додати коментар