Автоматика для воріт

0
112
Автоматика для воріт
-->

Ворота відкатні – дуже хороший тип воріт, що дозволяє за лічені секунди відкрити стулку однією рукою (при правильному виготовленні).

А встановлення приводу для воріт є однією з інвестицій, яку можна сміливо віднести до прибуткових: витрати окупаються щодня зручністю та економією часу.

Хоча, як це здебільшого буває з цінами на послуги, визначити одну конкретну ставку складно, оскільки на неї впливає багато факторів.

Що таке автоматика для воріт

Автоматика для відкатних воріт складається з електроприводу (в нього вбудований двигун, редуктор, плата керування та кінцеві вимикачі), пристрої керування (в основному це пульт керування), зубчастої рейки (метрові відрізки, кількість залежить від ширини отвору).

Також можна купити комплект із фотоелементами та сигнальною лампою. Автоматика для воріт може бути використана тільки на даному типі воріт, а для розстібних вже потрібен набір других елементів.

Ціна на комплект автоматики для воріт.

Конкретну вартість автоматики для воріт назвати складно. На нього впливає багато параметрів. У тому числі можна назвати: габарити стулки, інтенсивність використання, виробник, комплектація тощо. Тільки врахувавши всі нюанси, можна однозначно дізнатися про вартість автоматики.

Зазначимо, що те, наскільки популярний бренд, тим дорожчим буде комплект. Можна купити менш відому модель, але з найкращими характеристиками комплектуючих у ньому.

Відкатні ворота: коротка характеристика

Усього можна виділити три види відкатних воріт – підвісний, рейковий та консольний. Кожен має власний механізм відкату. Також перші два мають ряд недоліків, через які їх використовують дедалі рідше. А ось консольні відкатні ворота позбавлені практично всіх недоліків. Вони задумані так, що стулка пересувається над проїздом і не торкається його.

Таке стало можливим завдяки спеціальній фурнітурі для воріт, а точніше таким комплектуючим як пара роликових опор і балки. Каретки встановлюють на спеціальній заставній стороні проїзду, розмістивши їх з відривом друг від друга.

А ось балка приварюється до каркасу воріт. Ролики опор заводять у балку, де вони, катаючись по внутрішній поверхні, пересувають ворота з боку на бік. Також у комплекті фурнітури є уловлювачі, накатний ролик, верхні ролики та заглушка.

Недоліки та переваги відкатних над розпашними воротами

Порівнявши два популярні види воріт можна виділити:

⦁ Низька вартість виробництва;
⦁ Не потребує додаткових робіт із облаштування;
⦁ Можна зробити відкривання як в один, так і в інший бік;

А ось з мінусів можна виділити такі пункти:

⦁ Стулки при вітрі парусит, що ускладнює відкривання;
⦁ Потрібне регулярне прибирання двору перед воротами від снігу та іншого сміття;
⦁ Стулки у відкритому положенні займають корисне місце у дворі або за ним (залежно від того, в яку сторону відкриваються ворота);
⦁ Швидко зношуються петлі при неналежному догляді.

А ось тепер поговоримо про плюси відкатних воріт:

⦁ Легкі в експлуатації;
⦁ Дешеві в автоматизації;
⦁ Чи не займають простір у дворі, який можна використовувати по-друге;
⦁ Чи не поросят;
⦁ Не вимагають збирання снігу.

До мінусів віднесемо:

⦁ Найдорожче у виготовленні;
⦁ Необхідні додаткові роботи з влаштування фундаменту під заставу;
⦁ Невелика кількість варіантів форм притвора.

Додати коментар