Екс-гравець Шахтаря В’ячеслав Шевчук привітав перших переможців від Favbet

0
18390
FavBet
-->

Амбасадор Favbet В’ячеслав Шевчук поздоровив щасливчиків промо-заходу “Викради тачку у Favbet”, які вже отримали авто Ford EcoSport. Нагадаємо Ford EcoSport – це новенький кроссовер зі спортивною осанкою.

Сила на якій тримається бізнес — це синергія надійності нашої компанії та довіри фанатів. У цьому році ми маємо за мету не лише подарувати 21 автомобіль найкращим вболівальникам, а й підвищити довіру до розіграшів. Суспільство має підозру, що всі розіграші підлаштовані, а перемагають в них заздалегідь визначені особи. Ми цей стереотип поборемо та докажемо зворотне.

Ми запросили нашого головного амбасадора, екс-гравця донецького “Шахтаря” та збірної України по футболу, В’ячеслава Шевчука для прозорості дійства, та попросили привітати переможців Викради тачку у Favbetнаживо. Шевчук у прямому ефірі зателефонував вболівальникам, що виграли, та привітав їх з перемогою. Переможці були у захваті від несподіваної бесіди з В’ячеславом, та не приховували свого захвату та захоплення від перемоги.

Шевчук

Хлопці були дуже раді несподіваному виграшу та у шоці від того, хто саме їх вітає з перемогою. А першими переможцями стали:

  • Володимир з Харкова, фанат британського футболу та легендарного Металісту,
  • Вболівальник Динамо (Київ) з Одещини Володимир,
  • Назар з Тернопільщини, що зрадів, почувши голос Шевчука, він давно вболіває за ФК Шахтар.

Захід “Викради тачку у Favbet” проходить у три етапи по 6 тижнів кожний. За цей час буде подаровано 6 авто Ford Ecosport та 1 Jaguar XE, а також безліч класних тематичних приємностей. Захід “Викради тачку у Favbet” триватиме до липня 2021.

Додати коментар