Поліс КАСКО без візиту в офіс

0
769
ARX
-->

КАСКО – найбільш надійний страховий поліс для автомобіля, який покриває різні види ризиків, включно з викраденням та повним знищенням. Тепер розширений захист для авто можна придбати навіть без візиту в офіс компанії.

Страхова ARX представляє інноваційну послугу “Поліс КАСКО без візиту в офіс”, яка стане у пригоді усім, хто за кордоном, або просто звик користуватися онлайн-сервісами.

Суть послуги у тому, що для придбання поліса КАСКО, якщо ваше авто підлягає огляду, можна самостійно провести його фотовідеофіксацію у застосунку для смартфонів MyARX. Це дуже зручно, бо можна зробити огляд будь-де, будь-коли, у зручний для вас час. Отримані фото та відеофайли погоджуються у страховій компанії, потім можна придбати поліс.

Застосунок встановлюється через Google Play aбо App Store. MyARX створений для максимальної зручності клієнтів – усі договори зберігаються у смартфоні, тому не треба носити пластикову карту або тримати договори в паперовому варіанті. Застосунок працює навіть у режимі офлайн, завжди можна подивитися, які договори вже є, подати заявку на укладення нових чи відновити дії чинних договорів. Також можна додавати договори родини, якщо її члени застраховані в ARX. У MyARX також дуже зручно спілкуватися напряму з компанією.

Чітка інструкція як зробити огляд, викладена на сайті компанії, включно з відеороликом, який допоможе зробити все правильно.

Всього 6 простих кроків — і ви зробили огляд. Детально про послугу — на сайті компанії.
КАСКО в ARX працює як в Україні, так і за кордоном. Останню велику виплату компанії у травні 2023 року — понад 1 млн 700 тис. грн — було зроблено по страховому випадку КАСКО у Франції.

В ARX можна придбати 5 видів КАСКО, серед яких:

1) «Все включено» – пакет, який покриває усі можливі ризики, включаючи стихійні лиха та викрадення, інші події, якщо вони не є виключеннями зі страхових випадків. Максимально повний захист авто.

2) «5+» – доступний за вартістю поліс для автомобілів від 3 до 10 років. Покриває викрадення, ДТП, повне знищення стихією. За бажанням клієнта страхується вітрове скло та додаткове обладнання.

3) «Лайт» – програма для авто до 10 років. Покриває викрадення, ДТП (як результат зіткнення з іншим автомобілем), повне знищення стихією. Додатково можна включити ризики «Пошкодження лобового скла» та «Збитки від інших подій».

4) «Класік» – для авто до 15 років. Врегулювання без виклику компетентних органів – за погодженням із СК. Покриває викрадення, ДТП, пожежу, падіння дерев та предметів, стихію та пошкодження автомобілів третіми особами, пошкодження скляних елементів.

5) “Смарт” – інноваційний вид страхування, який дозволяє отримати індивідуальну знижку за стиль водіння за принципом Pay How You Drive (“плати як їздиш”). Автомобіль оснащується телематичним пристроєм, який спільно з мобільним додатком Smart Drive фіксує основні показники водіння. Краще їздите – вище бали, в результаті маєте велику знижку.

Додати коментар