5 причин купити вживану Honda CR-V та 2 причини цього не робити

0
332
Honda CR-V
-->

Модель з відмінною репутацією за надійністю, дуже популярна на вторинному ринку. Невже немає слабких місць?

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Hyundai Accent

В Україні продавали машини, зібрані у Великобританії (європейська версія з мотором 2.0) та США (американська, з мотором 2.4). Рестайлінг 2014 року освіжив зовнішність та інтер’єр, розширив набір обладнання. Також доопрацювали підвіску, збільшивши кліренс (зі 165 до 180 мм для європейських машин, зі 175 до 182 мм для американських). Версії з варіаторами або переднім приводом у нас – в поодиноких примірниках.

Hyundai Accent

Висока надійність, комфорт, багате обладнання. ֍ Підвіска чудово переносить наші дороги. ֍ Багажник – рекордні у класі 589 л.

Hyundai Accent

Дорогі запчастини, обслуговування та ремонт. ֍ Відверто міське призначення повного приводу. ֍ Дрібні недоліки в обробці інтер’єру.

Hyundai Accent

Офіційно постачали тільки машини з бензиновими атмосферниками. Дволітровий R20A (150 к.с.) – один із кращих у світі двигунів свого часу (створений у 2006 році) за всім параметрами, від економічності до надійності. Недуги залежать від якості олії та особливо палива: погане вбиває нейтралізатор і кисневі датчики.

Honda CR-V
Один із найбільших багажників у сегменті середньорозмірних кросоверів – майже 600 л. Складені сидіння не дають рівної підлоги, але все одно завантажити можна дуже багато.

Двигун 2.4 (родина K24, 188-190 к.с.) застосовували у двох модифікаціях. Він більш схильний до вікового масложору і залягання кілець, але також готовий працювати без серйозних втручань 300-350 тисяч км.

У обох моторів ланцюговий привід ГРМ – служить до 150 тисяч км, хоча натягувач доведеться міняти раніше. Гідрокомпенсаторів немає, процедура регулювання зазорів нескладна і приписана кожні 40–45 тисяч км. Про необхідність регулювання клапани нагадують сильним стукотом.

Немає індикації низького рівня масла, тому необхідний його регулярний контроль «вручну», інакше можна засудити двигун.

Hyundai Accent

Шестиступенева “механіка” доступна тільки в поєднанні з двигуном 2.0. Продано таких машин мало, але аналогічний агрегат ставили на Civic. Жодних поганих особливостей у МКП не виявлено, вона надійна і служить без питань до чверті мільйона км.

Тільки приємні відгуки й про п’ятиступеневий автомат – з малим робочим тиском і надійною масляною помпою. Кажуть, “двісті тисяч” він ходить без заміни олії, хоча не змінювати олію в автоматі, звичайно, собі дорожче. Ресурс гідроавтомата оцінюють у 300–350 тисяч км.

Про варіатор, яким після рестайлінгу замінили гідроавтомат на версіях 2.4, інформації мало. Відомо, що норму у 200 тисяч км хондівський CVT витримує, а властиві всім варіаторам прояви зносу можуть початися на позначці близько 100 тисяч км.

Система повного приводу, що підключається на CR-V традиційно призначена для допомоги на слизьких, але рівних покриттях – навіть легке бездоріжжя їй не по зубах. При буксуванні швидко перегріється муфта. У цілому вузол надійний, раптові відмови рідкісні.

Honda CR-V

Hyundai Accent

Якщо не рахувати стійки та втулки стабілізатора, ходова вимагає втручання зазвичай після сотні тисяч км. Дається взнаки знос сайлентблоків, амортизаторів, задніх ступичних підшипників, і – фірмова риса всіх поколінь CR-V – просідання задніх пружин. ֍ Стук у рульовій рейці нерідко повідомляє про забруднену напрямну втулку, зазвичай рейка ходить 100-120 тисяч км. ֍ Раптове припинення подачі омиваючої рідини, яке іноді відбувається без морозів і при повному бачку, часто пов’язане із засміченням фільтрів тракту. ֍ Велика різниця в комплектаціях «європейської» та «американської» версій. Наприклад, у «євро» ручне стоянкове гальмо, а у «янкі» – ножний. В цілому, «європейка» багатша і продуманіша по салону та оснащенню, але менш спритно їде.

EURO_NCAP

(2013) *****: водій/пасажир 93%,
дитина 74%, пішохід 68%,
системи безпеки 66%

Наймасовіша пропозиція на вторинному ринку: CR-V 2.0, АКП, 4×4

Складено ТОП-5 найвигідніших вживаних кросоверів

Електрокар із заводським ГБО: Honda представила дивовижний кросовер CR-V

Від $16 тисяч: представлено новий Honda HR-V з витратою пального 4,2 л/100 км

Додати коментар