Підступний тест ПДР: можна одразу в лівий ряд чи потрібно почекати?

2
203220
тест ПДД

1. Позначте свій варіант, правильну відповідь дивіться на наступній сторінці

У правій смузі дороги, на яку повертає вантажівка, затор. Чи можна їй повернути одразу у ліву смугу, на яку також претендує "швидка допомога" з вимкненими спецсигналами?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

2. Відповідь на завдання

Правильна відповідь: 2

Відповідно до пункту 10.5 Правил при повороті праворуч необхідно рухатися по можливості ближче до правого краю проїжджої частини. В цьому випадку така можливість обмежена машинами, що зупинилися в правій смузі, тому можна повернути відразу в ліву смугу.

При цьому, оскільки вантажівка виїжджає в напрямку стрілки, включеної в додаткову секцію одночасно з червоним сигналом світлофора, вона повинна поступитися дорогою автомобілям, що рухаються з інших напрямків (пункт 16.9 ПДР). За порушення – штраф 510 гривень (частина 2 статті 122 КУпАП). ЗР

Всегда ли автомобиль уступает трамваю: тест знаний ПДД

Проверка знаний ПДД: что делать, если грузовик мешает обгонять?

Ехать уже можно или еще нельзя? Тест ПДД

2 КОМЕНТАРІ

  1. За додатковим “зеленим” можна саме в правий ряд, а “як він бажає” треба почекати основного зеленого. Але в реальній Україні ще є “вихованці прокурора Зайцева”, якщо шановне панство не забуло…

  2. Люди читайте правила уважніше.Не малюйте різних дурних ситуацій. Мені було дуже цікаво побачити цю ситуацію та дії водіїв. В правилах написано якщо перехрестя заблокована виїзд на нього заборонено.

Додати коментар