-->

Експлуатація будь-якого автотранспортного засобу супроводжується періодичним проходженням ТО. Дана процедура – це не рутинні клопоти, а така ж необхідність, як сезонна заміна шин або регулярне очищення салону.

Експлуатація будь-якого автотранспортного засобу супроводжується періодичним проходженням ТО. Дана процедура – це не рутинні клопоти, а така ж необхідність, як сезонна заміна шин або регулярне очищення салону. Своєчасна перевірка працездатності вузлів та агрегатів, заміна відпрацьованих експлуатаційних рідин й усунення виявлених несправностей забезпечують впевненість у тому, що авто функціонує правильно і прослужить своєму власникові ще довгі роки.

При настанні строку чергового техобслуговування водії стикаються з необхідністю придбання витратних матеріалів. При цьому кожен може зіткнутись зі складнощами, пов’язаними з наявністю певного товару, пошуком вигідного цінника або ж ризиком потрапити на контрафакт.

Відвідування різних точок продажу, що зазвичай розташовуються по всьому місту, не завжди призводить до успішного результату. Через переповнення ринку пропозиціями покупцеві взагалі може попастися несумлінний реалізатор. Щоб після повернення додому не виявити бракований акумулятор або зіпсований мастильний матеріал, звертайтесь в інтернет-магазин моторних масел OIL2GO

TO

Постачальник сертифікованих автотоварів
За двадцять років успішної діяльності наша компанія стала одним з провідних постачальників автомобільної продукції на ринковому просторі країни. У товарному каталозі сайту до уваги відвідувачів пропонується комплексний асортиментний ряд, до якого входять наступні позиції:

  • оливи для ДВЗ і трансмісії;
  • комплектуючі та акумуляторні батареї;
  • гальмівні і охолоджуючі технічні рідини;
  • засоби по догляду за кузовом та салоном.

Гарантією оригінальності вищеперелічених виробів є пряме співробітництво з кращими виробниками автохімії. Суворе дотримання умов зберігання і транспортування, а також передпродажний контроль якості обумовлюють безпеку подальшого застосування придбаних у нас ПММ та техрідин.

TO

Переваги співпраці

В інтернет-магазині OIL2GO можна не тільки просто і вигідно замовити необхідний продукт для автотранспорту, а й отримати консультацію кваліфікованого фахівця, який допоможе визначитись з вибором, запропонує декілька оптимальних рішень та розповість про переваги кожного з них.

Завдяки ефективній складській логістиці реалізований асортимент завжди у наявності і готовий до відправлення у будь-який населений пункт України. Встановлений на нашому ресурсі цінник позбавлений надбавок посередницьких агентів, тому відрізняється прозорістю і доступністю для кожного гаманця.

Додати коментар