Ультрамарафон Вдячності – підтримаємо рятувальників ДСНС України

0
168
Ультрамарафон Вдячності
-->

Вони рятують українців після обстрілів з-під завалів, вони гасять пожежі на наших полях, вони розміновують наші ліси, ріки. І їм також дуже потрібна наша допомога, бо обладнання яким працюють наші рятувальники – м’яко кажучи, застаріле, а подекуди вже давно вийшло з ладу.

11 серпня на Михайлівській площі в Києві стартував проєкт «Ультрамарафон вдячності». В його межах рятувальник ДСНС України Володимир Сковородка* за 14 днів пробіжить 800 кілометрів від Києва до столиці Польщі.

Ультрамарафон ВдячностіДо рекордного забігу може віртуально долучитися кожен охочий. Для цього потрібно обрати на сайті ultramarathonforall.org відрізок маршруту від 1 км та зробити благодійний внесок від 50 грн. На зібрані кошти придбають сучасне обладнання для водолазно-рятувальних робіт, які виконує аварійно-рятувальний загін спецпризначення ГУ ДСНС України м. Києва.

Таким чином українці можуть висловити вдячність польському народу за підтримку під час війни та зібрати  2 000 000 грн на закупівлю сучасного обладнання для аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України м. Києва. Проєкт організували ГУ ДСНС України та благодійний фонд «Українські вогнеборці». Компанія Mazda Україна виступила транспортним партнером цього заходу, Mazda СХ-5 постійно супроводжує Володимира на його шляху.

Ультрамарафон ВдячностіТакож на сайті ultramarathonforall.org є можливість залишити слова подяки польському народу. Повідомлення надрукують на стартовому номері марафонця та опублікують на сайті проєкту.

24 серпня, у День незалежності України, Володимир Сковородка фінішує у Варшаві.

Додати коментар