Зелена картка “Автоконсьєрж” – підтримка, як вдома

0
1386
ARX
-->

Зелена картка — це обов’язково

Якщо ви на авто за кордоном, або збираєтеся найближчим часом, вам не обійтися без полісу «Зелена картка». Це міжнародне страхування відповідальності за збитки, нанесені третім особам внаслідок ДТП, яка сталася з вашої вини на території країни-члена міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка». Таких країн наразі 43.

Принцип дії поліса такий самий, як в “Автоцивілці” – поліс дозволяє уникнути штрафів та значних фінансових витрат у разі ДТП у чужій країні.

Чи точно є цей поліс обов’язковим? Так, не сумнівайтеся. При перетині кордону поліс запитають у  будь-якому разі. Якщо ви плануєте відвідати кілька країн, немає потреби укладати поліс для кожної. Вам підійде поліс, дія якого поширюється в усіх 43 країнах-учасницях системи «Зелена картка».

Якщо ДТП все ж таки сталося, іноді дуже важно вирішити, як правильно діяти, бо ви у стресовій ситуації. Саме тому страхова ARX запровадила для своїх полісів “Зелена картка” нову послугу – “Автоконсьєрж”. Ії сутність у тому, що у разі настання страхового випадку можна отримати інформаційну допомогу рідною мовою, цілодобово. Для цього треба зв’язатися з компанією телефоном або через додаток «MyArx”

Крім того, вам може бути надана технічна допомога на дорозі або з евакуацією авто.

Автоконсьєрж допоможе почуватися впевненіше, щоб не залишатися з проблемою “сам на сам”. Тож придбавши “Зелену картку” в ARX, ви гарантовано отримаєте і відшкодування, і консультаційну допомогу.

Для вашої зручності ARX нагадує декілька корисних моментів.

Як діяти у разі настання ДТП на території країни відвідування

Якщо ДТП за кордоном все-таки сталося, то треба пам’ятати про такий корисний інструмент, як Європротокол, та діяти  за таким алгоритмом: 

  • зафіксувати місце дорожньо-транспортної пригоди (ДТП) за допомогою фото- або відеозйомки;
  • викликати поліцію або скласти з другим учасником ДТП Європротокол;
  • отримати довідку поліції про обставини ДТП;
  • при наявності вини страхувальника, зазначеного в картці міжнародного автомобільного страхування, передати іншому учаснику ДТП (потерпілому) фотокопію або копію цієї картки;
  • повідомити протягом 15 (п’ятнадцяти) днів свою страхову компанію про настання ДТП будь-яким способом зв’язку, зазначеному в картці.

У разі відсутності у іноземного водія-винуватця страхового покриття на дату ДТП, або ж якщо ДТП сталося за участю водіїв з різних країн на території третьої країни, слід звернутися безпосередньо до національного Бюро країни ДТП.

Особливості оформлення Європротоколу:

  • У разі оформлення ДТП Європротоколом, водії забезпечених транспортних засобів (учасники ДТП) мають право залишити місце події і звільняються від обов’язку інформувати поліцію про факт та обставини ДТП.
  • Європротокол заповнюється в паперовому вигляді на спеціальному бланку.

Процедура складення Європротоколу та умови виплати страхового відшкодування встановлюються відповідно до вимог, що діють в країні настання ДТП.

Тож, плануючи виїжджати за кордон, пам’ятайте, що “Зелена картка” є обов’язковою, а з “Автоконсьєржем” від ARX буде безпечніше.

Вдалих подорожей!

ARX ​​запускає «Зелену картку». 10% з кожного онлайн полісу перераховується до фонду «Повернись живим»

На допомогу українському водію: 6 порад щодо автострахування за кордоном

Додати коментар