Безплатне розмитнення: скільки автомобілів ввезли українці

0
2047
Таможня
-->

Закон про нульове розмитнення машин на час дії режиму воєнного стану почав працювати 9 квітня, днями його дія була подовжена до 25 травня.

Скільки авто розмитнили безплатно в Україні під час воєнного стану розповів в інтерв’ю Економічній правді голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

За словами депутата, наразі за нульовою ставкою мита, акцизу та ПДВ розмитнюються близько тисячі авто в день. А всього у квітні українцями безплатно розмитнено понад 10 тисяч машин.

“Там (на в’їзді в Україну) черги стоять такі, що… жесть”, — заявив депутат. Як правило, приганяють недорогі вживані автомобілі з Європи вартістю 2-5 тисяч євро. Для прискорення процедури пропонується самостійно подавати митні декларації на машини онлайн (без залучення брокерів).

ТаможняНагадаємо, що спочатку розмитнення за нульовими ставками запровадили до 25 квітня — на час дії режиму воєнного стану. Оскільки Верховна Рада продовжила воєнний стан до 25 травня, то таке розмитнення в Україні продовжено ще на місяць.

Щодо запровадженого звільнення від сплати акцизу та податку на додану вартість на пальне Гетманцев висловив таку думку: “Вважаю його помилковим. Ми могли б не позбавляти державу у воєнний час дуже і дуже великих надходжень”.

На в’їзді в Україну вишукались величезні черги автомобілів

Як не потрапити на штраф: чим відрізняються ПДР України та Польщі

Щоб не нахабніли: в Україні обмежили ціни на преміальне пальне

Додати коментар