Брехня та економія: проведено великий тест щодо реальних витрат пального 13 автівок

0
827
2022-Kia-Carnival
-->

Проведені відповідно до європейських стандартів випробування порівнюють паспортні дані зі споживанням пального у реальних умовах, і деякі моделі демонструють значні відмінності.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як розповідає сайт CarScoops, опубліковано останні результати програми тестування щодо реального споживання пального автомобілями Австралійської автомобільної асоціації (AAA).

Отримані дані виявили тривожні розбіжності між витратами палива в контрольованих лабораторних умовах та в суворих реаліях повсякденної їзди. Хоча результати для більшості транспортних засобів (7 з 13) були в межах 5 відсотків від лабораторних результатів, п’ять транспортних засобів спожили від 9 до 20 відсотків більше палива, ніж обіцяли автовиробники.

Real test gas

Найгірше себе показали BMW X3 2021 року, який споживав на 20 відсотків більше пального, ніж передбачали обов’язкові лабораторні тести, MG 3 2023 року зі збільшенням на 19 відсотків; Audi Q5 2022 року, що показало зростання на 17 відсотків; Toyota Yaris Cross Hybrid 2021 року, споживаючи на 12 відсотків більше пального та Volvo XC40 2023 року, який спалив на 9 відсотків більше пального, ніж очікувалося.

Водночас Hyundai i30, Hyundai Staria, Kia Sportage, MG HS, Mitsubishi Eclipse Cross і Mitsubishi Outlander перевищили свої паспортні дані у межах 5 відсотків. А Toyota Camry навіть виявилась економнішою, ніж прогнозувалося. Нарешті, Kia Carnival 2023 року у реальних умовах взагалі споживав на 7 відсотків менше пального, ніж під час лабораторних тестів. Однак не все було райдужно для корейського мінівена – бо він перевищив норми щодо шкідливих викидів.

Real test gas

Реальні випробування AAA фінансуються урядом Австралії та були започатковані після скандального “дизельгейту” Volkswagen. Це другий раунд тестування в рамках програми, зосереджений цього разу на малих і середніх SUV та MPV. Австралія суворо дотримується екологічного законодавства Європейського Союзу щодо споживання палива та викидів CO2.

Потужний 1 літр: названо найекономніші та ненажерливі автомобілі

Популярний кросовер Renault принесуть у жертву екології

Наскільки бреше ваш спідометр – причому завжди

Додати коментар