Через росіян: Молдову залишили без Мерседесів

0
2394
Mercedes-Benz Moldova
-->

Концерн Mercedes-Benz більше не працюватиме у Республіці Молдова. Інформацію підтвердили у центральному офісі німецького автовиробника.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Про це повідомляє сайт Autoblog.md. Mercedes-Benz офіційно покинув Молдову – концерн відкликав ліцензію у свого єдиного дилера у цій країні. Молдавська компанія Grand Premium SRL розпочала свою діяльність ще у 2007 році, після підписання прямого контракту з Mercedes-Benz (Штутгарт, Німеччина).

У Республіці Молдова компанія Grand Premium SRL виконувала одразу три функції: регіонального представника, дистриб’ютора та сервісного центру, що пропонує гарантійне обслуговування та післягарантійний ремонт легкових і вантажних автомобілів Mercedes-Benz. Компанія мала два великих центри продажу та сервісу автівок в Кишиневі та один у Бєльцях.

Mercedes-Benz MoldovaШтаб-квартира Mercedes-Benz у своєму коментарі була лаконічна: “На цей момент Grand Premium SRL більше не є нашим дистриб’ютором в Республіці Молдова. Зараз ми вивчаємо, як забезпечити сервісну підтримку наших машин на цьому ринку. Будь ласка, зрозумійте, що ми не будемо коментувати подробиці”.

За інформацією місцевих журналістів скандальна ситуація пов’язана з вивезенням за межі Молдови нових автомобілів та запчастин після їх офіційного імпорту. Неважко здогадатися, до якої країни в обхід санкцій вони постачалися. Нагадаємо, що Mercedes-Benz не тільки покинув російський ринок, але й відключив місцевих дилерів від сервісних програм.

На віджатому заводі Nissan випускатимуть Лади. Але є нюанс

303 тонни та 192 колеса: як в Україну везли гігантський трансформатор

За жодні гроші: у Великій Британії 4 місяці не можуть продати останню Ниву

Додати коментар