Через курс долара: в Україні очікується різке зростання викрадень авто

0
561
викраденя авто
-->

Згідно з прогнозами МВС та експертів, восени та взимку в Україні зросте кількість викрадень автомобілів.

Ослаблення гривні, а разом з ним й зростання цін, призвело до подорожчання автотоварів, в першу чергу різноманітних запчастин. До того ж зростає вартість послуг автосервісу в офіційних СТО. У цих умовах очікується різке зростання кількості автомобільних викрадень – під розбирання на деталі.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

“Ремонтувати машини на офіційних сервісах буде під силу далеко не всім. Тому активізуються злочинці, які ганяють авто під розбирання на деталі. Причому якщо раніше в групі ризику були дорогі авто, то зараз красти будуть ходові авто, запчастини до яких мають найбільший попит” – вважає експерт із безпеки, голова охоронного холдингу “Шериф”, – Дмитро Стрижов.

У МВС згідні з думкою, що ця осінь та зима стануть рекордними за кількістю викрадень автомобілів. Причому чим більшим буде курс валют, тим частіше викрадатимуть автівки. “Незаконне заволодіння транспортним засобом” (статтею 289 КК) стало одним із небагатьох правопорушень, кількість яких значно зросла за 7 місяців 2022 року. Якщо на території підконтрольній Україні ситуацію вдасться контролювати, то на непідконтрольній території твориться справжній хаос.

На жаль ситуація може суттєво погіршитися після війни – коли бойові дії закінчаться, а воєнний стан і всі його обмеження будуть зняті.

Улюбленці злодіїв: які машини викрадають найчастіше

Де живуть фанати дизеля та інші цікаві факти про українських водіїв

ТОП-5 вживаних авто на ринку України

Додати коментар