Гудбай, шансон: в Україні остаточно заборонили музику в автобусах і таксі

0
480
машрутка
-->

Водій також має право не допускати до поїздки пасажирів, що “створюють шум у салоні”.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Кабінет міністрів вніс до правил перевезень у пасажирському автомобільному транспорті заборону на відтворення музики. Про це повідомив представник уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук.

Внесено зміни до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність із ЗУ від 19.06.2022 N 2310-IX “Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора”. Передбачено, що водій автобуса має право не допускати до поїздки пасажирів, що створюють шум у салоні, зокрема, за допомогою технічних пристроїв.

машруткаВстановлено, що водію автобуса забороняється відтворювати в салоні автобуса музику, звуки фільмів чи інші звукові сигнали, крім інформації про поїздку (передача звуку може здійснюватися на індивідуальні навушники пасажирів, а на салон – лише під час нерегулярних перевезень за згодою всіх пасажирів). Заборонено водію таксі відтворювати в салоні музику чи інші звукові сигнали без згоди всіх пасажирів.

Нагадаємо, в Україні у будинках із 22 до 8 години забороняються гучний спів і вигуки, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, використання піротехнічних виробів. Проведення ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, забороняється у робочі дні з 21 до 8 години, а у святкові та неробочі дні – цілодобово.

Ворожа символіка: в українських номерах заборонили використання двох літер

Ще 39: в Україні зросла кількість камер фіксації порушень ПДР (де саме)

Гумові галоші: як росія привласнює славу Nokian Tyres

Додати коментар